Skocz do zawartości
Forum

Hemoroidy


Gość Maja

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie jesli sa niewielkie,ale niestety hemoroidy lubia wracac.Kup sobie jakis krem w aptece-jest duzy wybor bez recepty.No i dieta jest bardzo wazna,zeby nie doprowadzic do zaparc.Pij tez duzo wody.A jestes pewna ze to hemoroidy?Jesli boli i krwawi to moze tez byc szczelina odbytu,a na to sa troche inne kremy.Hemoroidy leczy proktolog,ale mysle ze jesli udasz sie do lekarza rodzinnego to tez cos poradzi ?

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w przypadku niejasności dobrze jest pokusić się o poszerzoną diagnostykę… Objawy zawsze warto zbadać u profesjonalistów, troski o zdrowie nigdy nie za wiele. Nie piszesz skąd jesteś, a szkoda, ale jeśli z okolic Krakowa, to mogę polecić Ci SCM clinic. Pracują tam świetni specjaliści w różnych dziedzinach i na pewno będą oni w stanie wskazać Ci odpowiedni kierunek leczenia. Sam korzystałem z ich usług i tylko dzięki nim dziś mogę cieszyć się praktycznie pełnią zdrowia. Nie warto z tym zwlekać…

Odnośnik do komentarza

Wskazana by była wizyta u proktologa, ale póki co po każdym wpróżnieniu przemywaj zimną wodą. W tej kulce jest krew, dlatego taki kolor, jak będziesz dbała, to może się obkurczy. 

Na świąd pomoże maść  Pimafucort, jest na receptę. 

Odnośnik do komentarza

Im szybciej wybierzecie się do proktologa tym szybciej pozbędziecie się problemu. Radzę jak sama sobie. W Ober Clinic mają świetnych specjalistów. Ja większą śmiałość miałam do lekarza - kobiety, dr Anny Wiączek. Nie tylko konsultuje, ale też badania przeprowadza i zabiegi. U mnie wykonała skleroterapię hemoroidów, zabieg trwał nawet nie pół godziny, w znieczuleniu miejscowym oczywiście. Duża ulga i po tym zabiegu od razu normalnie się funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...