Skocz do zawartości
Forum

Czy to infekcja/zapalenie czy problem z hormonami


Gość Anika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w interpretacji wyników morfologii: leukocyty 11.3 (4-10), MCHC 31 (32.3-35.5),płytki krwi 414. (150-400),RDW-CV 14.9% (11.7-14.4),neutrofile 8.93 (2-7),limfocyty 13.7% (20-40),eozynofile 0,5 (1-6), reszta w normie. Dodam ze diagnozuje w tej chwili zaburzenia miesiączkowe (okres albo co dwa tygodnie albo co 50dni), mam 40lat i stwierdzone reumatoidalne zapalenie stawów. Dziękuje z pomoc

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lekarz powinien zalecić dodatkowe badania, być może powodem jest menopauza a może też to być endometrioza, ja miałam diagnostykę i zabieg w szpitalu medicover, tam wiedzą o tej chorobie chyba wszystko i wiedzą jak ją leczyć

Odnośnik do komentarza

Autorka posta ma 40 lat, teoretycznie za wcześnie na menopauzę. Chociaż są przypadki, że pojawia się wcześniej. Dobrze, żeby lekarz zobaczył wyniki, rozszerzył diagnostykę. U mnie menopauza zaczęła się po 44 urodzinach. Pierwszy objaw to nieregularne miesiączki. Na szczęście uderzenia gorąca rzadko się pojawiają. To już bardziej miałam problem intymny, z suchością pochwy. Spory dyskomfort przy zbliżeniach, ból nawet. Lekarz mi tłumaczył, że to przez spadek hormonów. Da się na to zaradzić. Przez 10 dni stosowałam globulki dopochwowe Citatridina, a teraz to tak co 3 dni. Działają regenerująco na błonę śluzową pochwy, duża ulga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...