Skocz do zawartości
Forum

Pytanie o skierowanie


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo mam do Państwa pytanie czy znacie lekarza bądź klinikę, która potraktuje mój problem poważnie? Schudłem bez diety 16 kilo w kilka miesięcy w dodatku wyglądam jak szkieletor teraz, mam lekko ponad normę bilirubinę i P-LCR, bóle pod lewym zebrem, problemy ze stolcem, 33 lata, radiolog na TK nic nie widzi, na USG stluszczenie w trzonie trzustki w jej obwodzie. 33 lata.

Odnośnik do komentarza

To ciekawe, a miałeś wszystkie możliwe wyniki z krwi zrobione? Rozumiem, że żaden stan zapalny nie został wykryty. 

Nie chciałabym Cię straszyć, ale rak trzustki jest chorobą podstępną, dlatego ja bym zrobiła badania krwi w kierunku określenia obecności markerów nowotworowych typowych dla raka trzustki.

Bez skierowania się pewnie nie da, dlatego musisz poszukać w necie specjalistę hepatologa w Twojej okolicy, który potraktuje sprawę poważnie. 

 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówi, że to rak. Ale niech szukają metodą wykluczeń jak nie znają przyczyny. Niech kierują na takie badania, które wykryją dlaczego tak chudniesz i dlaczego boli pd lewym żebrem. 

Ja pomyślałam o tych markerach ze względu na podstępność tego raka i zwykle lekarze wykrywają jak jest za późno. Samemu trzeba naciskać na różne badania, bo sam widzisz, że nikt nad Tobą się nie pochyli... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Był moment, że zacząłem chudnąć, a jak usłyszałem, że muszę zmienić dietę to odstawiłem słodycze, fast food i inne nie zdrowie rzeczy i wtedy strzeliło mi 12 kilo, teraz też waga spada ale dużo wolniej, jem normalnie, ból nie zależy od posiłku, choć miałem moment, że nie czułem głodu i w sumie też nie wiem czy teraz miewam głód, bo jem regularnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...