Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza wizyta


Gość Pierwsza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pierwsza

Czesc czy myślicie że jest sens na 1 wizytę do ginekologa zrobić teleporade i dopiero np. za tydzień przyjść fizycznie? Bo tak się zastanawiam, to moja pierwsza wizyta, czy na przykład nie zleci mi jakichś badań, z którymi już za ten tydzień mogłabym pójść? Czy jednak lepiej od razu pójść stacjonarnie? 

Odnośnik do komentarza

Teleporada nic nie da, ale zastanów się czy nie lepiej poczekać aż pandemia się uspokoi, jak to nie jest nic pilnego. Podejrzewam, że ginekolog też by sugerował przełożenie wizyty. Wcześniej badań żadnych nie zleci, bo nawet nie miałby jakich. 

Chyba, że chodzi Ci o antykoncepcję, to możesz skonsultować się telefonicznie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

To zmienia postać rzeczy, umów się na wizytę, jeśli będziesz w ciąży, to ginekolog dopiero wtedy zleci badanie krwi. 

A te podejrzenia masz dlatego, że spóźnia się okres czy po objawach, bo ciąża nie musi dawać żadnych objawów, a niektóre dziewczyny bojac się ciąży wkręcają sobie jej objawy, a to jest ze stresu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Pierwsza
W dniu 5.12.2020 o 10:26, Gość Pierwsza napisał:

Chyba jestem w ciąży i dlatego nie chcę czekać

To podszyw, nie jestem w ciąży, bo jeszcze seksu nie uprawiałam nawet ?

Bardziej się zastanawiałam czy np. nie zleci mi jakiegoś usg piersi albo czegoś takiego? No właśnie o antykoncepcję też mam pytania. Zresztą może ktoś mi powie ile czasu wcześniej przed planowanym czasem kiedy będę chciała zacząć uprawiać seks, zacząć właśnie badania potrzebne do dobrania antykoncepcji (jakie to w ogóle badania?) I też nie wiem ile czasu wcześniej trzeba brać tabletki, żeby było to zabezpiecznie? 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Pierwsza napisał:

Zresztą też przyznam się, ze trochę mnie to stresuje, bo to pierwsza wizyta, więc też chciałam trochę wybadać przez telefon czy pani ginekolog jest miła, bo nie chciałabym się zrazić ?

Poczytaj opinie w necie.

24 minuty temu, Gość Pierwsza napisał:

Bardziej się zastanawiałam czy np. nie zleci mi jakiegoś usg piersi albo czegoś takiego? No właśnie o antykoncepcję też mam pytania

USG piersi, jak chcesz, musisz zrobić we własnym zakresie. Co do antykoncepcji, o wszystko możesz pytać google.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Pierwsza napisał:

Chyba narazie zrezygnuję z seksu i wogóle tam nie pójdę

Antykoncepcja też nie jest obojętna dla organizmu, nie powinna być stosowana przez "lata świetlne", więc jak już, to lepsza prezerwatywa. 

Rozpoczynaj współżycie kiedy będziesz zakochana, gotowa czyli będziesz tego pragnęła, a nie tylko dlatego, że chłopak naciska lub z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Gość Pierwsza

Ech... Ktoś się podszywa

8 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Antykoncepcja też nie jest obojętna dla organizmu, nie powinna być stosowana przez "lata świetlne", więc jak już, to lepsza prezerwatywa. 

Rozpoczynaj współżycie kiedy będziesz zakochana, gotowa czyli będziesz tego pragnęła, a nie tylko dlatego, że chłopak naciska lub z ciekawości. 

Wiem, jestem z tych osób co wolą poczekać, jestem z chłopakiem 2 lata i jestem przekonana, on nie naciska, to wspólna decyzja :)

muszę w internecie faktycznei trochę poczytać (a o pani ginekolog szukałam, ale niestety mało znalazłam)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...