Skocz do zawartości
Forum

Masaż


Gość monisia20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monisia20

Cześć, chciałabym zapytać, jak Wam się podobał masaż wrocław w Masajce? Byliście kiedyś? Chodzi o to, że ja nie mam pomysłu na prezent dla dziadków i pomyślałam, że takie coś może im się spodobać, a jednocześnie pomóc, na przykład na problem z kręgami czy barkiem. Co mówicie? 

Odnośnik do komentarza
Gość kamilka50

Hej, tak byłam, super sprawa. Miejsce jest dobrze wyposażone, masz świetną i naprawdę miłą obsługę, no i ten zapach kosmetyków, jakich używają... niesamowita sprawa. Chętnie wybrałabym się jeszcze raz, ale na razie nam nie po drodze. Może kiedyś ? . 

Odnośnik do komentarza

Ja też mam miłe wspomnienia. Na początku się stresowałem, bo dla mnie to coś nowego, ale dziś już jestem przede wszystkim w tym obeznany i cieszę się, że na coś takiego się zdecydowałem. Może, jeśli będą działać przed sylwestrm, znów się wybiorę ? 

Odnośnik do komentarza
Gość kamilka50

Moim zdaniem jak najbardziej są w porządku. Nawet wiem, że niedawno mieli promocję urodzinową, to już całkiem tanio tam było. Załapałam się ? . A tak na poważnie, to wydaje mi się, że oni są tańsi niż większość takich firm u nas. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...