Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...0

Witam odebralam wyniki badań morfologia oraz ob ob jest w normie wynik ob 14 większość wyników również jest prawidłowych niepokoi mnie kilka odchylenia w kilku wynikach: Hemoglobina 11,70 norma od 12,2 Hematokryt 36,30 norma od 37,70 MCH 25,80 norma od 27 RDW 15,70 norma do 14,80 Badania zrobiłam profilaktycznie oraz dlatego że miałam bóle w lewym boku pod żebrami promieniujące na mogę obecnie przeszły. Od czasu do czasu mam problemy żołądkowe objawiające się częstymi wizytami w toalecie w sytuacjach stresowych kiedy się się denerwuje mam też burczenie w brzuchu po którym występują gazy. Czy to może być problem z jelitem drażliwym czy wyniki powinny mnie niepokoić bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga

Czyli w przypadku takich wyników potrzebna jest jakaś suplementacja? 

5 godzin temu, Gość m...0 napisał:

Witam odebralam wyniki badań morfologia oraz ob ob jest w normie wynik ob 14 większość wyników również jest prawidłowych niepokoi mnie kilka odchylenia w kilku wynikach: Hemoglobina 11,70 norma od 12,2 Hematokryt 36,30 norma od 37,70 MCH 25,80 norma od 27 RDW 15,70 norma do 14,80 Badania zrobiłam profilaktycznie oraz dlatego że miałam bóle w lewym boku pod żebrami promieniujące na mogę obecnie przeszły. Od czasu do czasu mam problemy żołądkowe objawiające się częstymi wizytami w toalecie w sytuacjach stresowych kiedy się się denerwuje mam też burczenie w brzuchu po którym występują gazy. Czy to może być problem z jelitem drażliwym czy wyniki powinny mnie niepokoić bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...