Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego zawsze jestem uważana za słabsza?


Gość Niedoceniana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niedoceniana

Już usłyszalam kilka razy że jestem słabsza, że reszta czuje się taka silna. Zastanawia mnie dlaczego. Zmiana otoczenia nie pomaga więc albo coś jest we mnie albo mam prześladowcę który buntuje innych, rozsiewa ploty. Niby nic mi nie brakuje serio. 

Nie wyglądam źle, nie garbie się itd.zawsze jestem jedna z lepszych uczennic czy pracownikow. Jeśli chodzi o kasę to nie pochodzę z biednej rodziny. Sama też mam dobrą pensje i kwalifikacje. Ale zawsze mnie się przyczepia. Rzadko się zdarza by grupa była serdeczna wobec mnie. 

Mówię o Polakach bo obcokrajowcy mają do mnie inne podejście. Co jest we mnie słabego?? Bycie miła i  serdeczna? Przykro mi że pastuchy uważają się za nie wiadomo kogo i kpią ze mnie. Nie prezentują sobą nic. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czasem nasz wygląd to podsuwa innym by tak myśleli. Czasem to że jesteśmy mili dla innych a ci inni chcą w ten sposób się odwdzięczyć. Różnie bywa. Może ktoś chce Cię wygryzć. Lub może ktoś chce komuś innemu zrujnować twój wizerunek jako ta słaba, gorsza. 

Czasem wcale nie chodzi o błahe rzeczy typu bo komuś się nie podoba jak się ubieramy itp. Pewnych ludzi nie zmienisz bo są podli i już. A każdy powinien mieć swój rozum w sprawach. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Niedoceniana napisał:

Już usłyszalam kilka razy że jestem słabsza, że reszta czuje się taka silna.

 

15 godzin temu, Gość Niedoceniana napisał:

zawsze jestem jedna z lepszych uczennic czy pracownikow.

Jedno przeczy drugiemu. Istotny jest profesjonalizm, poczucie własnej wartości, ale też postawa wobec innych. Jeśli tę opinię wygłasza jedna osoba, to nie ma się czym przejmować. Jeśli jednak:

15 godzin temu, Gość Niedoceniana napisał:

Ale zawsze mnie się przyczepia. Rzadko się zdarza by grupa była serdeczna wobec mnie. 

...grupa odpbiera Cię w taki sposób, tzn, że z Tobą jest coś nie halo, ale pewnie tego nie dostrzegasz.

15 godzin temu, Gość Niedoceniana napisał:

Mówię o Polakach bo obcokrajowcy mają do mnie inne podejście.

Podejście ocokrajowców akurat o niczym nie świadczy. To wynika z ich kultury, której ciągle w naszym kraju brakuje. Tam uprzejmość niekoniecznie równa się sympatii.

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...