Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry z około 5 tygodni temu uprawialam seks bez zabezpieczenia jednak nie doszło do wytrysku w pochwie tylko od razu po odczuciu że partner dochodzi wyjął to i odrazu doszedł okres miałam dostać 17.11.2020 A dostalalm 23.11.2020 okres miałam 5 dni troszkę obfity ale tylko przez pierwsze 2 dni później byl on tylko nie taki jak wcześniej przez ostatnie 2 dni były to tylko lekkie plany krwi i jak zawsze w ostatni dzień okresu była tylko bardzo ciemna plama krwi na podpasce przed okresem ok 20.11.2020 zrobiłam 2 testy były negatywne jestem parę dni po okresie ppbolewa mnie podbrzusze wczoraj miałam metaliczny posmak w ustach jestem senna mam chustawke nastrojów nie mam apetytu i jak sobie siedzę i dotykam brzuszka i tam nim kieruję na prawo i lewo to wydaje mi się że coś tam jest jednak nie jestem pewna mam nudności wczoraj moja temperatura ciała wynosiła 37.5 szybko bolą mnie nogi jak idę parę dni temu uprawialam seks tak samo bez zabespieczenia partner doszedł poza mną wytarl go tylko papierem i znow poszliśmy do łóżka jednl to nie możliwe żebym miała już objawy po 4 dniach czy jest to możliwe żebym będąc w ciąży miała test negatywny i okres byl ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli dostałaś okresu a 2 testy ciążowe są negatywne to ciąże możemy w zasadzie wykluczyć, Objawy które opisujesz nie występuja w kilkanaśćie dni po zapłodnieniu , być może są spowodowane stresem i warunkami psychicznymi. Bardziej groźne jest to ,że podczas stosunków nie używacie antykoncepcji. I to , że facet nie kończy w tobie nie znaczy , że nie może dojść do zapłodnienia. W czasie pobudzenia u faceta wydziela się z penisa tzw. preejakulant który może doprowadzić do zapłodnienia, Radziłbym używać prezerwatyw . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...