Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Podczas wizyty u Pani ginekolog ( 5 dni przed planowana miesiączka) Pani Doktor stwierdziła 1 cm pęcherzyk w macicy. Natomiast nie była w stanie odpowiedzieć na to czy jest to pęcherzyk ciążowy czy po prostu skrzep krwi wskazujący na zbliżającą się miesiączkę. Kazała wyczekiwać miesiączki a jeśli się ona nie pojawi to zrobic test ciążowy i badanie bhcg. Dodam, że ostatnia miesiączka rozpoczęła się 7 Listopada, trwała 6 dni, 8 i 9 dnia cyklu ( 14, 15 listopada) współżyłam z zabezpieczeniem, a planowana owulację miałam mieć 21 listopada. Moje cykle trwają zazwyczaj 27 dni, mam sporadyczne obsunięcia 1-2 dniowe. Dodatkowo w ostatnim czasie byłam chora i przyjmowałam antybiotyk. Czy na takiej podstawie bardziej możliwe jest to, że jestem w ciąży, czy to po prostu,, stan przedmiesiączkowy,,. Nie mam żadnych objawów oprócz dość tkliwych piersi, które towarzyszą mi również przed okresem. Z tego co Pani Doktor mówiła, moja macica jest nisko osadzona i lekko otwarta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...