Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni w skali globalnej są traktowani jako instrumenty, za to kobiety są traktowane jako obiekty seksualne


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

odwal sie, zachowujesz jakby cie użądlił jakiś owad mutant, bo mężczyzna sie żali to trzeba go usunąć, zachowujesz sie jak najgorszy prostak, piszesz dziwaczne wypowiedzi jak robot jakiś, nie może do ciebie trafić żadna logiczna treść, że np mężczyzna to też człowiek i ma uczucia, odbierasz prawo do wyrażania tak ważnych rzeczy, które rujnują życie, bo pisze to mężczyzna

Odnośnik do komentarza

Jesteś chory i powinieneś się skonsultować z psychiatrą. Masz urojenia i kompleks ze swoją męskością.

54 minuty temu, Gość incel napisał:

nie może do ciebie trafić żadna logiczna treść, że np mężczyzna to też człowiek i ma uczucia

Tak, jasne.

@francausuwaj każdą jego wypowiedź. Przecież to jest RYNSZTOK a ten chory człowiek ma urojenia i powinien zacząć brać leki.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość mycio napisał:

dobry temat.

Może i dobry, ale nie wiem czy na forum psychologia.

Tu ludzie zgłaszają swoje problemy. I. wskazuje na problem świata. Powinien poszukać forum: socjologia, tematy społeczne, publicystyka.Tu zajmujemy się psychiką,  Incel nie czuje  by miał z nią problem  - więc  to forum nie dla niego.

Zgadzam się że te posty powinny być stąd usuwane.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Tak napisał:

I. wskazuje na problem świata.

Nie, to są jego problemy z brakiem ja, jaj i wszystkiego. A przede wszystkim urojenia prześladowcze i seksizm. Nie wiem czy ten człowiek ma jakąkolwiek zaletę. Na pewno mógłby mieć ale w obecnej sytuacji jest pogrążony w strasznym marazmie i reaguje histerią gdy ktoś pisze jaka jest prawda.

3 godziny temu, Gość Tak napisał:

Powinien poszukać forum: socjologia, tematy społeczne, publicystyka

Na pewno przydałby mu się rozwój bo to 10 latek w ciele dorosłego ale najpierw musi ogarnąć problem z psychiką.

3 godziny temu, Gość Tak napisał:

Tu zajmujemy się psychiką,  Incel nie czuje  by miał z nią problem  - więc  to forum nie dla niego.

To najbardziej zaburzona osoba na forum więc jak najbardziej dla niego a te jego posty to wołanie o pomoc w rozpaczy ale on nie da sobie pomóc.

3 godziny temu, Gość Tak napisał:

Zgadzam się że te posty powinny być stąd usuwane.

 

Powinny bo drastycznie obniżają poziom forum i na pewno odstraszają stąd część ludzi szukających pomocy.

Odnośnik do komentarza

Mozg, usunelam post, w ktorym Incel zyczy Ci smierci, i zedytowalam post, w ktorym nazywa Cie lajdakiem i zwyrodnialcem, ale nie moge usunac tych postow, w ktorych wyraza swoje poglady, jakie by nie byly. Nie sadze tez, zeby odstraszal on ludzi szukajacych pomocy tutaj. Tacy ludzie zazwyczaj nie zwracaja zbytniej uwagi na inne watki, a jesli juz, to o tematyce bardziej zblizonej do ich problemow.

Odnośnik do komentarza

Takie wątki rzucają się w oczy. Ja napisałem wprost a jego obelgi nadal zostały.

22 godziny temu, Gość incel napisał:

odwal sie, zachowujesz jakby cie użądlił jakiś owad mutant, bo mężczyzna sie żali to trzeba go usunąć, zachowujesz sie jak najgorszy prostak, piszesz dziwaczne wypowiedzi jak robot jakiś, nie może do ciebie trafić żadna logiczna treść, że np mężczyzna to też człowiek i ma uczucia, odbierasz prawo do wyrażania tak ważnych rzeczy, które rujnują życie, bo pisze to mężczyzna

Tu są na dodatek fałszywe zarzuty że niby jak coś pisze mężczyzna to ja go dyskryminuję samemu będąc mężczyzną. Jak widzisz to nie są jego poglądy tylko zaburzenia psychiczne i nie ma tu żadnej opinii ani uzasadnienia.

Moja rada do incela jest taka żeby poszedł do psychiatry bo ma urojenia oraz na terapię bo same leki nie wystarczą. Tu całe myślenie jest do zmiany a to że żadna dziewczyna go nie chce to tylko efekt tego że nie jest w stanie niczego wnieść do relacji nawet z najprymitywniejszą dziewczyną. A może to tylko troll który celowo sieje zamęt bo ciężko uwierzyć że ktoś może naprawdę tak mysleć.

Odnośnik do komentarza

Obelg w zacytowanym przez Ciebie fragmeencie nie widze. Obelgami byly na przyklad takie teksty, jak: "Zwyrodnialcu", czy "Jestes lajdakiem", i to usunelam. To co cytujesz to sa zarzuty odnosnie Twojego zachowania. Rozumiem, ze nieprawdziwe zarzuty nie sa czyms milym, ale sa one czyms z czym sie dyskutuje, a nie usuwa. Wobec mnie tez padaly na forum nieprawdziwe zarzuty, np ze bronie mezczyzn, a jednak ich nie usunelam.

Odnośnik do komentarza

To nie są zarzuty tylko obelgi. Jak mam się odnieść do stwierdzenia że zachowuję się jakby użądlił mnie jakiś owad mutant? Powinnaś to usuwać bo to rynsztok pochodzący z chorego umysłu przesiąkniętego nienawiścią. To nie jest coś z czym się dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz powtarzam że to nie żaden zarzut tylko obelga. Jak mam się odnieść do "zarzutu" o ukąszeniu przez mutanta? Co to ma wspólnego z moim zachowaniem? Albo że jestem prostakiem. Jakie moje zachowanie miałoby na to wskazywać? Właśnie kluczowe jest czy coś jest prawdą czy nie i jeżeli mowa o zarzutach to niech to będą konkrety a nie inwektywy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...