Skocz do zawartości
Forum

Czy to naprawdę przyzwyczajenie?


Gość j...z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zaraz 18 lat i jestem że swoim chłopakiem od 27 grudnia 2019 roku, czyli już trochę jesteśmy że sobą od tego czasu notujemy u siebie, czyli jesteśmy razem 24/7 nagle całkiem nie dawno z dnia na dzień zaczął mnie wkurzac wszystkim co robi również była rozmowa na ten temat i prawie się rozstalismy ale do tego nie doszło po tej rozmowie było lepiej ale nadal trochę mnie wkurzał, czy może to być dlatego że się pospieszylismy z nocowaniem i spedzaniem razem czasu codziennie? Bo nawet do naszego związku wkradła się chyba monotonia nie mamy co razem robić, w sumie mało gadamy bo nie mamy o czym ja w telefonie on tez i nie wiem co robić, jak mysle o tym popadam w paranoje że zaraz może nas nie być że zerwiemy, również brakuje w naszym związku seksu a był on conajmniej 2 razy w tygodniu, po prostu nie mam na to ochoty ani nawet na masturbowanie się. Postanowiliśmy zrobić sobie tygodniowa przerwę od spotykania się (może to przez to ze ciągle razem byliśmy) i jak pojechał ode mnie w niedzielę 29 grudnia bo się źle czuł, to dzien potem 30 grudnia w poniedziałek za nim tesknilam ale cieszyłam się w niedzielę ze pojechał bo miałam go trochę dość. Czy naprawdę jestem aż tak beznadziejna? Czy to naprawdę przyzwyczajenie? Czy ja go jeszcze kocham? Proszę pomóżcie mi!

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość j...z napisał:

o prostu nie mam na to ochoty ani nawet na masturbowanie się

To mnie rozbawiło, wybacz ? A to takie dziwne, że się nie ma ochoty na masturbacje?

5 godzin temu, Gość j...z napisał:

Czy naprawdę jestem aż tak beznadziejna? Czy to naprawdę przyzwyczajenie? Czy ja go jeszcze kocham? Proszę pomóżcie mi!

A dlaczego niby beznadziejna? Czy go kochasz to sama musisz wiedzieć, my Twoich uczuć nie czujemy ? Może jest za wcześnie na mieszkanie razem, bo znacie się dość krótko. Ja zamieszkałam dopiero po 4,5 roku a Wy po niespełna roku. Poznajcie się lepiej w kwestii codziennych spraw, rozmawiajcie o poważnych życiowych sprawach, docierajcie się. Na zamieszkanie przyjdzie jeszcze czas ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...