Skocz do zawartości
Forum

Facet zRobił mi świństwo


Gość Laurba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rozumiecie takie zachowanie? Bo ja nie... Facet mówił jak mu zależy, że się zakochał, był strasznie zazdrosny, płakał przy kłótni i prosił o szanse, tłumaczył że był taki bo myślał że ja takich lubię (tu się zgodzę, udawałam taka co lubi maczo) , był bardzo dziki, namiętny też, przy byle pocałunku się trząsł, był podniecony - czy takie reakcje da się udawać? 

 

Jesteśmy razem w grupie w której nie jestem akceptowana z powodu zazdrości. Mam lepiej od większości i nawet on sam jest o to zly... I widziałam jego rozmowy z niedawna.fakt że to było w trakcie cichych dni ale jednak. Nie wiem czy wcześniej, jeszcze przed tą kłótnia nie pisał czegoś podobnego do innych ludzi. Napisał do jednej z koleżanek, że ma ubaw ze mnie i to nie jest na serio,że on sobie  zabija nudę itp... Gdy się dowiedziałam, powiedział że to w zemscie za to ze nie chciałam być z nim.  Wcześniej mi powtarzał żebym nie mówiła tego tej grupce  dziewczyn bo one źle o mnie myślą. I mówił mi ze mu zależy, żebym zmieniła zachowanie bo on nie chce żeby mnie ludzie źle postrzegali. Miał na myśli rzekoma wyniosłość z powodu lepszej sytuafji a tak naprawdę nieśmiałość i brak umiejętności (oraz brak szkolenia więc muszę sobie radzić sama a trochę ciężej mi to idzie z różnych przyczyn) Wierzyć w to?? Co sądzicie o wszystkim? 

Odnośnik do komentarza

Na jedno zwróciłam uwagę: kłótnie, ciche dni, zazdrość, zemsta. Czyli same negatywy. Po co jesteście ze sobą? Dlaczego ludzie są w związkach bez przyszłość, bez miłości, szacunku? Nie widzą, że to są nienormalne relacje?

Co o tym myślę? Dać sobie spokój z kimkolwiek, z kim się trzeba kłócić, mieć ciche dni, czuć zazdrość, czuć niepokój i brak miłości (bo miłość wygląda inaczej-zapewniam).

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...