Skocz do zawartości
Forum

Badanie usg


Gość Esmara

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane 3 września robiłem badanie prenatalne usg i było prawidlowe wręcz jak powiedziała Pani dr książkowe tego samego dnia robiono mi badanie krwi wynik miał być wraz z opisem usg na e-mail dziś i nagle dzwoni tel.odbieram i słyszę że ma się jutro wstawić w celu omówienia wyniku zapytałem grzecznie czy wysłano mi na e-mail wynik i słyszę że wysyłają tylko poprawne wyniki to znaczy dobre więc zapytałem czy mój jest zły niestety odp nie usłyszałem nie udzielają info przez tel.wiec do jutra umieram z strachu co może być nie tak Co mogę usłyszeć???

Odnośnik do komentarza

Takim podejściem, to można zrobić więcej szkody niż pożytku... Pewnie z pielęgniarką rozmawiałaś, więc Ci nie poda szczegółów. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość do jutra. Usg było prawidłowe, wręcz książkowe jak piszesz, a to bardzo ważne. Sądzę, że ważniejsze, niż badanie z krwi, ktore jest statystyką.

Zerknij sobie tutaj:

https://lupiko.pl/skroty-usg

Na stronie jest opisane jak czytać badanie usg. 

Odnośnik do komentarza

Namiary na sprawdzone miejsce - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ To w Warszawie, więc kwestia tego, skąd macie jeździć. Czemu tam? Miałam z polecenia - wypasiony sprzęt, wszystko dopracowane, na czas i bez opóźnień. Moim zdaniem to była słuszna decyzja, jestem zadowolona, tym bardziej, że byłam kilka razy i w sumie nigdy nie było się o co czepiać. Bardzo fajna osoba, która wykonuje badanie - uśmiechnięta, konkretna. Moim zdaniem miejsce godne uwagi. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jak wyniki badań prenatalnych omówi lekarz genetyk. Jeśli decydujesz się na test nifty Łódź to taka konsultacja z lekarzem w przypadku wyniku nieprawidłowego jest przewidziana. Ja test Nifty Pro wykonałam w 11 tygodniu ciąży jak jeszcze praktycznie nikt poza męzem nie wiedział, że jestem w ciąży. Badanie pozwala wykryć aż 94 różne choroby, można także w ten sposób poznać płeć dziecka jeśli rodzice będą mieli takie życzenie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...