Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...a

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...a

Dzień dobry. Od trzech miesięcy stosuje tabletki antykoncepcyjne. Okres występował regularnie i nie miałam żadnych skutków ubocznych. W tym miesiącu miałam miesiączkę również regularnie jednak po 2 tygodniach dostałam strasznego bólu piersi. Czy to od tabletek czy szukać innej przyczyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Biorę tabletki od 1.5 i praktycznie od początku bolą mnie piersi, raz mocniej raz słabiej ale słyszałam że jest to częsty skutek uboczny. Możesz iść do ginekologa i poprosić o zmianę tabletek jeśli ból jest bardzo uciążliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...