Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość A...a

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość A...a

Biorę tabletki slinda 24 plus 4. Przy 21 tabletce dostałam krwawienia więc zaczęłam automatycznie brac tabletki placebo, o 3 dni wcześniej. Czy antykoncepcja została zachowana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jjj

Nie można przestać brać tabletek z bistra w żadnym wypadku nawet pomimo wystąpienia krwawienia !!! ponieważ antykoncepcja w pod żadnym warunkiem nie zostaje zachowana. Biorę tabletki od prawie 2 lat i nie raz zdarzały się krwawienia/ plamienia w środku cyklu ponieważ to skutek uboczny brania tabletek. Nie wiem czemu przyszło ci do głowy odstawić tabletki. Radzę natychmiast umówić się do ginekologa bo jeśli współżyłaś w ostatnim czasie ryzyko ciąży jest dość duże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pio

Tabletki placebo są po to aby nie wyszło ci z nawyku branie tabletek nie mają one właściwości antykoncepcyjnych to tak jakbyś wogole nie brała tabletek w ciągu tych dni ale jest to bezpieczne jedynie wtedy kiedy weźmiesz wszystkie 24 "normalne"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pomocy

A jeśli teraz rozpoczne nowy blister to kiedy wznowi się ochrona? Ostatnio wspolzylam 2 tyg temu, przed tą "akcja". Ile zaleca się stosować dodatkowa antykoncepcje? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola

Lepiej dłużej niż krócej stosować dodatkową ochronę, nie zaszkodzi. Ja w takich sytuacjach, jak np. zapomnę tabletki to podczas stosunku zabezpieczam się diafragmą caya przez ok. 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...