Skocz do zawartości
Forum

Czy wybaczylibyście drugiej połowie zdradę?


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, franca napisał:

Masz na mysli faktycznie po prostu wybaczenie, czy bycie dalej z ta osoba? To dwie rozne sprawy.

Otóż to. Więc o co pytasz?

Ja zdrady nie uznaje w związku. Dla mnie to już wówczas jest Tylko do widzenia. Kwestia wybaczenia to inna sprawa. Być może bym wybaczyła a być może nie byłabym w stanie. Tego nie wiem.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zależy komu wybaczam, z kim mamy do czynienia. Są ludzie którzy nie rozumieją co zrobili, albo nie chcą rozumieć, chodź trudno uwierzyć w takie myślenie dorosłego człowieka. 

Wszystko można przepracowac, wystarczy przegadać i wytłumaczyć swoje słabości. 

Mamy prawo wiedzieć z kim mamy doczynienia. 

Nie wyobrażam sobie życia z człowiekiem który ma fantazje fetysz o których nic nie wiem. Mam prawo się godzić się na to lub nie. 

Nikt nie będzie nas zmuszał do czegoś czego nie chcemy w życiu. 

Przecież jedt to nie dopuszczalne, a jednak nagminnie stosowane w związkach, że jedno ciągnie związek a drugi kłamie, mataczy. 

Nie życzę nikomu takiego życia, niepewności, bez jolslnosci. 

Przypomniał mi się Al Bandi  kochał swoją kobietę, ale miał słabość do kobiet i lubił sobie coś upolować bs mieście. 

Kiedy jego partnerka się dowiedziała to była w szoku z kim była. 

To akurat porównanie najgorsze, ale nie poza stawiali wyboru jej decyzji. A gdyby powiedział to by nie miał fantazji sobie po kryjomu coś upolować. 

Trudno się wybacza. Przede wszystkim sobie powinno się wybaczyć. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...