Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bóle jajników powiększone podbrzusze pulsowanie w brzuchu co to za objawy? Witam, zacznę od początku 18 sierpnia doszło do stosunku bez zabezpieczenia było to krótkie jednak nie mamy pewności ze nic nie wyleciało kilka dni później złapałam chyba jakaś infekcje bolało piekło mnie podczas oddawania moczu a przy podcieraniu zauważyłam ślady krwi (7 dni od stosunku) nie wiem czy to była implantacja czy poprostu krwawienie spowodowane tym zapaleniem/infekcja wzięłam neofuragine i bóle przeszły, a za kilka dni dostałam okres (dwa dni wcześniej) Od sierpnia tak naprawdę cały czas się denerwuje tym ze mogę być w ciąży. Od tego czasu wykonałam szereg testów w różnych odstępach czasu zaczynajac od 14 dnia a kończąc na 88 wszystkie z wynikiem negatywnym. W październiku dostałam miesiączkę tydzień później (stosowałam ciepłe kąpiele, czarna malwa) i wystąpiło krwawienie, w listopadzie również dostałam krwawienie 4 dni po czasie( również ciepłe kąpiele) Aktualnie teraz mam 12 dni do planowanej miesiączki zauważyłam ze mam powiększone podbrzusze i bardzo bolą mnie jajniki okropnie boje się i stresuje ze może to być ciąża ponieważ z trzy tygodnie temu zle się czułam, nigdy nie wymiotowałam jednak miałam zawroty w głowie i było mi niedobrze. Dodam ze od tego 18 sierpnia nie współżyłam. Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...