Skocz do zawartości
Forum

Jama ustna obawy poważnej choroby


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

https://zapodaj.net/abcbcc83a063b.jpg.html  https://zapodaj.net/abcbcc83a063b.jpg.html tak wyglada stan mojej jamy ustnej ogólnie w nocy strasznie się pocę litry wręcz i tam w migdałku zrobiła mi się dziura i jakiś ropien żółty jest czy coś tam żółta kulka taka ktoś wie czy to może być coś poważnego?  Ogólnie szybko się mecze kaszle kleista substancja raz jasna raz ciemna rt itp niby ok mialem ale być może lekarze nie chcą abym się leczył 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Adrian napisał:

wręcz i tam w migdałku zrobiła mi się dziura 

E tam dziura, migdały przecież nie są gładkie. 

4 godziny temu, Gość Adrian napisał:

Ogólnie szybko się mecze kaszle kleista substancja raz jasna raz ciemna

Znaczy się chory jesteś, więc się lecz domowymi sposobami, miałeś test na covid? Od dawna tak się czujesz? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

E tam dziura, migdały przecież nie są gładkie. 

Znaczy się chory jesteś, więc się lecz domowymi sposobami, miałeś test na covid? Od dawna tak się czujesz?  

Jakoś od 5 lat ale lekarze tylko testy krwi i niby wszystko ok i nie wysyłają na dalsze badania ?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Od 5 lat masz kaszel, szybko się męczysz i nic dalej z tym nie robisz? 

Jak lekarz na NFZ nie widzi potrzeby leczenia, to wybierz się prywatnie do pulmunologa. Chociaż rodzinny powinien dać skierowanie. 

Palisz? 

Pale 15 lat w sumie z przerwami lekarze mnie bagatelizuja bo mam 28 lat i myślą że jest wszystko ok że sobie wmawiam po samej krwi wnioskują 

Odnośnik do komentarza

Na początek musisz koniecznie rzucić palenie, które ewidentnie Ci nie służy. 

Te objawy to mi częściowo pasują do przwleklej gruźlicy, ale jak palisz, to one mogą Ci tak bruździć, nie każdy ma zdrowie do papierosów. 

Musisz koniecznie, tak jak pisałam, wybrać się do specjalisty, zrobić TK lub rezonans klatki piersiowej. Jest masa chorób płuc. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...