Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawidłowe plamienia Witam o co chodzi w moim organizmie od dwóch lat miałam brązowe plamienia przed okresem od pół roku plamienie tydzień przed okresem okres prawidłowy 5 dni i znów dwa tyg plamień. O co chodzi miałam w przeszłości polipy po łyżeczkowaniach te plamienia były stałe takie same. Lekarz stwierdził że nie wie o co chodźi. Więc minęło dwa lata trafiłam do innego lekarza opowiedziałam o swoich dolegliwościach przepisał provere 5mg bo nie byłam leczona po polipach. Ii tu taka sytuacja zaczelam brać provere od 3 września plamiąc bo przed okresem okres dostałam 9 września i pa miałam stale przez dwa miesiące az 29 października dostałam żywych krwawień więc decyzja o łyżeczkowaniu. Wynik idealny nic nie wyszło ani polip ani miesniak który był milimetrowy 3 września czyściutko. Teraz dokładnie mija 3 tyg od łyżeczkowania i pojawia się znów brązowe plamienia nie mam infekcji stwierdzonej aa gdy nie plamie mam od dawna dawna wodniste uplawy i żadnej infekcji. Czy to znów plamienie przed miesiączka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...