Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jarosław

Koszty leczenia prywatnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarosław

Witam. Chciałbym rozpocząć leczenie u alergologa. Od dziecka mam atopowe zapalenie skóry.  Od kilku lat coraz większe problemy wiosną (kichanie, łzawienie), a w tym roku pojawiły się również większe problemy późną jesienią z wysuszoną skórą i swędzeniem. Chciałbym podpytać Państwa jakie są koszty leczenia prywatnie. Wizyta w mojej miejscowości kosztuje 140 złotych, natomiast co dalej. Jakie są około koszty roczne leczenia? Chciałbym podpytać również O NFZ, czy terminy na NFZ są dużo trudniej dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

termin oczekiwania zależy od regionu,najlepiej podzwonić do przychodni i popytać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Terminy na nfz to masakra, a koszt leczenia prywatnego jeszcze gorzej...ale czasem nie ma wyjścia. 
Mnie alergolog poleciła emolienty exomega control. Stosuję je systematycznie już ponad pół roku i widzę znaczną poprawę stanu skóry. Do wieczornej kąpieli płyn "kojąca kąpiel", który łagodzi dokuczliwe swędzenie i nawilża skórę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...