Skocz do zawartości
Forum

Koszty leczenia prywatnie


Gość Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym rozpocząć leczenie u alergologa. Od dziecka mam atopowe zapalenie skóry.  Od kilku lat coraz większe problemy wiosną (kichanie, łzawienie), a w tym roku pojawiły się również większe problemy późną jesienią z wysuszoną skórą i swędzeniem. Chciałbym podpytać Państwa jakie są koszty leczenia prywatnie. Wizyta w mojej miejscowości kosztuje 140 złotych, natomiast co dalej. Jakie są około koszty roczne leczenia? Chciałbym podpytać również O NFZ, czy terminy na NFZ są dużo trudniej dostępne?

Odnośnik do komentarza

Terminy na nfz to masakra, a koszt leczenia prywatnego jeszcze gorzej...ale czasem nie ma wyjścia. 
Mnie alergolog poleciła emolienty exomega control. Stosuję je systematycznie już ponad pół roku i widzę znaczną poprawę stanu skóry. Do wieczornej kąpieli płyn "kojąca kąpiel", który łagodzi dokuczliwe swędzenie i nawilża skórę. 

Odnośnik do komentarza

@Lilia zgadzam się w 100 procentach. ten płyn do kąpieli dosłownie mnie uratował/ Ostatnio przez sezon grzewczy mam duże zaostrzenie mojego AZS i ten płyn uratował moją skórę przed całkowitym wysuszeniem i rozdrapaniem. Daje natychmiastową ulgę i nie jest to tylko chwitliwe hasło reklamowe, tylko realna pomoc w zaostrzeniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...