Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość h...3

Seks a ciąża

Rekomendowane odpowiedzi

Gość h...3

Dzien dobry, prosze o pomoc. Okolo godziny 19-20 spozywalam alkohol, a o 21 doszlo do zabezpieczonego stosunku z prezerwatywa. Przy wyjmowaniu czlonka w celu dojscia(moj chlopak mimo uzywania prezerwatyw dla bezpieczenstwa zawsze dochodzi poza moja pochwa) zauwazyl, ze zsunela sie prezerwatywa. Wytrysk mial miejsce poza moja pochwa na jego brzuch, jednak prezerwatywa zostala w srodku mnie. Musiala sie ona zsunac chwile przed koncem stosunku. Miejsce to mialo kolo 21:45, od razu zalatwilismy recepte na tabletke ellaone. Jednak przez wczesniejsze spozycie alkoholu postanowilam nie brac jej od razu po zakupie, tylko odczekac aby alkohol nie zaszkodzil dzialaniu. Wzielam ja dopiero o 2:00 w nocy. Czy szansa na ciaze jest duza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

Nie ma szans. Na przyszłość polecam błonę dopochwową Caya zamiast prezerwatyw. Raz spróbujecie, to już do gumek nie wrócicie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...