Skocz do zawartości
Forum

Kultura stawiająca kobiety na piedestale


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość mózg napisał:

To Ty masz problem a nie mężczyźni.

to z czego wy czerpiecie radość, jednak wyłysienie, które jest objawem depresji obserwuje jakoś u mężczyzn, po za tym chyba jesteś kobietą

Przecież mężczyźni są w każdej sferze dyskryminowani lub gorzej traktowani.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mózg napisał:

Łysienie to geny i testosteron. Jestem mężczyzną, miałem depresję, nie łysieję i nie czuję się dyskryminowany. Kobiety też mają depresję i to chyba one są bardziej dyskryminowane ale nie ma tragedii.

Haha geny, pomyśl troche, czy to nie dziwne, że geny byłyby przeciw człowiekowi i sprawiały mu łysienie:D. Gdy miałem lepsze stany psychiczne i lepiej sie wysypiałem to odrastały mi włosy:)

Widocznie miałeś depresyjke a nie depresje, 

Wymień najpierw gdzie są dyskryminowane kobiety i gdzie mężczyźni, a potem osądź kto jest naprawde dyskryminowany.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość incel napisał:

Haha geny, pomyśl troche, czy to nie dziwne, że geny byłyby przeciw człowiekowi i sprawiały mu łysienie:D

Nie ma w tym nic dziwnego ale szokuje mnie że są aż takie nieuki jak Ty. Nawet jak czegoś nie wiesz to masz internet i bardzo łatwo się dowiedzieć.

Cytat

Do przyczyn łysienia androgenowego zalicza się głównie nadwrażliwość na DHT – pochodną męskiego hormonu testosteronu. DHT powstaje z testosteronu i oddziałuje na receptory androgenowe mieszków włosowych, stopniowo doprowadzając do ich zaniku

https://portal.abczdrowie.pl/przyczyny-lysienia-androgenowego

 

18 godzin temu, Gość incel napisał:

Widocznie miałeś depresyjke a nie depresje, 

 

Nie masz pojęcia o depresji dzieciaku. Od tego się nie łysieje. Stres jest czynnikiem obciążającym u osób które mają predyspozycje. Widocznie nigdy nie miałeś depresji tylko jesteś rozwydrzonym dzieciakiem a w dodatku masz predyspozycje do łysienia i zwalasz to na depresję.

18 godzin temu, Gość incel napisał:

Wymień najpierw gdzie są dyskryminowane kobiety i gdzie mężczyźni, a potem osądź kto jest naprawde dyskryminowany.

Mężczyźni nigdzie. Nie przychodzi mi do głowy żaden przykład dyskryminacji i jako mężczyzna nigdy nie zetknąłem się z takim zjawiskiem. Kobiety zachodzą w ciążę i z  tego powodu dla pracodawcy zatrudnienie ich jest większym ryzykiem przez co trudniej im znaleźć pracę a jak już znajdują to mają problemy kiedy zajdą w ciążę. Na kobiety patrzy się jak na słabszą płeć i ocenie się je przez pryzmat wyglądu. Ty nie jesteś dyskryminowany tylko pozbawiony męskiej godności i sam sobie robisz na złość.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość mózg napisał:

Nie masz pojęcia o depresji dzieciaku. Od tego się nie łysieje

Ty masz 0 pojęcia co stres robi z ciałem i włosami, a nawet jakbyś wiedziała/wiedział to twój mózg krętaczy i tak napisze co innego.

54 minuty temu, Gość mózg napisał:

Mężczyźni nigdzie. Nie przychodzi mi do głowy żaden przykład dyskryminacji i jako mężczyzna nigdy nie zetknąłem się z takim zjawiskiem

https://www.google.pl/search?client=opera&q=dyskryminacja+mężczyzn&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

czytaj, czytaj, a dowiesz sie, że mężczyźn,i akurat tak sie składa że są wszędzie dyskryminowani :D

58 minut temu, Gość mózg napisał:

Na kobiety patrzy się jak na słabszą płeć i ocenie się je przez pryzmat wyglądu. Ty nie jesteś dyskryminowany tylko pozbawiony męskiej godności i sam sobie robisz na złość.

Fajne jest to że sam potwierdzasz dyskryminacje mężczyzn :D

Odnośnik do komentarza

Incel, daj spokój. Przecież widzisz, że ten wątek rozwija się pod górkę. Rozumiem, że jest ci źle, samotnie, nosi cię libido. Przeracjonalizowałeś i przeintelektualizowałeś sobie te emocje, tak że teraz masz o wszystko do kobiet pretensje. Tak z tego nie wyjdziesz, przez zaczynanie kolejnych wątków na forum, żeby się choć trochę z ludźmi posprzeczać - wiem, wiem, zawsze to jakaś relacja, lepsze niż pustka. A myślałeś, żeby sobie sprawić jakiegoś zwierzęcego towarzysza? Psa, albo kota? Zawsze by ktoś na ciebie w domu czekał, miałbyś poczucie że choć cię ten zwierzak czasem wkurza, to jednak przynajmniej komuś jesteś potrzebny. Taki kontakt buduje człowieka, na dłuższą metę poprawia nastrój. Przy okazji sprawdziłbyś się, czy potrafić wziąć na siebie odpowiedzialność za żywe stworzenie. A poza tym taki pies może zrobić ci wiele nowych znajomości (chyba że go będziesz tresował na chamskiego burka, który warczy na wszystko i wszystkich). Może w ten sposób zacznie się jakiś nowy etap w twoim życiu? Nie mam na myśli poznania życiowej partnerki, ale po prostu różne ludzkie kontakty. Jak idziesz z psem po swojej dzielni i ludzie się do ciebie uśmiechają, pozdrawiają, a czasem nawet życzliwie zagadują, to od razu robi się raźniej. Myślałeś o tym?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość incel napisał:

Ty masz 0 pojęcia co stres robi z ciałem i włosami, a nawet jakbyś wiedziała/wiedział to twój mózg krętaczy i tak napisze co innego.

 

Fakty mówią same za siebie. Spośród ludzi z depresją większość nie ma problemów z włosami. Znam szczęśliwych ludzi z tendencjami do łysienia i osoby w depresji które mają gęste włosy. Ponadto nauka tłumaczy łysienie testosteronem i genami które powodują że czyjeś włosy są podatne na ten rodzaj zniszczenia. Coraz częściej receptą na łysienie jest przeszczep włosów ale Ty wymyślasz swoje teorie że łysieje się od depresji i wg Ciebie każdy kto ma depresję musi mieć problem z włosami a spośród łysiejących każdy musi mieć depresję tylko dlatego że Ty masz depresję i wypadają Ci włosy. Negujesz naukę tylko dlatego że kłóci się z Twoimi przekonaniami które przyjąłeś bezpodstawnie. Obrażasz wszystkie kobiety bo Ty nie potrafiłeś żadnej sobą zainteresować ani zbudować relacji. Poza tym relacje Cię nie obchodzą bo dla Ciebie liczy się tylko seks którego nie masz. Budujesz ogólne poglądy na podstawie własnego ja i urojeń związanych z własną osobą. To jasne że zawsze wyjdzie Ci na to że jesteś poszkodowany i gdybyś urodził się jako kobieta byłbyś feministką narzekającą na dyskryminację kobiet.

13 godzin temu, Gość incel napisał:

czytaj, czytaj, a dowiesz sie, że mężczyźn,i akurat tak sie składa że są wszędzie dyskryminowani ?

 

Napisz swoimi słowami. Już pierwszy link informuje że mężczyźni są dyskryminowani bo nie mają urlopu macierzyńskiego. Gdyby facet mógł być matką to może pochyliłbym się nad tą argumentacją ?

13 godzin temu, Gość incel napisał:

Fajne jest to że sam potwierdzasz dyskryminacje mężczyzn ?

Przecież jej zaprzeczyłem i podałem przykład dyskryminacji kobiet. W nowoczesnym europejskim świecie zdarza się że feministki głoszą poglądy dyskryminujące mężczyzn ale nikt się tym nie przejmuje dzięki temu że to margines bez żadnego wpływu na rzeczywistość.

4 godziny temu, Gość intel(R) napisał:

Przeracjonalizowałeś i przeintelektualizowałeś sobie te emocje, tak że teraz masz o wszystko do kobiet pretensje.

Przeintelektualizowanie to by było jakby pisał elaboraty o tym dlaczego kobiety go nie chcą, dotarłby do źródeł swoich problemów ale powtarzałby to w kółko zamiast próbować zmienić i zawsze miałby usprawiedliwienie dlaczego się nie da. On zracjonalizował sobie własne niepowodzenia z kobietami zrzucając na nie winę i doszukując się dyskryminacji mężczyzn jakby kobiety zmanipulowały całą cywilizację żeby wygrać z przeciwną płcią a przecież nie ma realnej wojny płci.

4 godziny temu, Gość intel(R) napisał:

A myślałeś, żeby sobie sprawić jakiegoś zwierzęcego towarzysza?

Daj spokój to mu nie pomoże a posiadanie zwierzęcia to odpowiedzialność której nie sprosta i nie wydaje się żeby tego potrzebował.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość intel(R) napisał:

Incel, daj spokój. Przecież widzisz, że ten wątek rozwija się pod górkę

Ale co z tego że rozwija sie pod górke, przecież nie jestem idący z prądem, a mężczyźni mają od urodzenia pod górke(pomiając prymitywów gruboskórnych), więc sie przyzwyczaiłem już dawno temu.

16 godzin temu, Gość intel(R) napisał:

A myślałeś, żeby sobie sprawić jakiegoś zwierzęcego towarzysza? Psa, albo kota?

Jako jedyny odpisujesz w tonie znośnym, ale takie porady to na etapie 15rż lub 20rż, tak jakbyś zakładał, że incel to osoba całkowicie zdegenerowana do niczego sie nie nadaje i nic nie rozumie. Mam od dawna zwierzęta, którymi sie opiekuje i rośliny, sam oczywiście sprzątam i sobie piore, a jeśli coś robie staram sie aby to było estetyczne i dokładne. Także bez szufladkowania, że jak incel to ktoś blee, nieudacznik i inne nie ciekawe określenia.

16 godzin temu, Gość intel(R) napisał:

Jak idziesz z psem po swojej dzielni i ludzie się do ciebie uśmiechają, pozdrawiają, a czasem nawet życzliwie zagadują, to od razu robi się raźniej

Niestety, pozdrowienia i uśmiechy nie zmieniają rzeczywistości, są pewnie fajne dla ludzi, którym układa sie w życiu lub rzeczywistość jest po ich myśli.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Fakty mówią same za siebie. Spośród ludzi z depresją większość nie ma problemów z włosami

Ile ci można powtarzać, że wszystko co piszesz to niezliczone pokłady dziwadeł, odnosząc sie do jakiś źródeł które są fałszowane przez ludzi biznesu.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Coraz częściej receptą na łysienie jest przeszczep włosów

a te naturalne czemu wypadły, bo jakiś wstrętny gen musiał trafić akurat mężczyzn?

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Ty wymyślasz swoje teorie że łysieje się od depresji

nie, dlaczego to ty myślisz tylko wyczytaną teorią z pism lekarskich, które ograniczają się do zagadnień chemicznych, jednak nawet lekarze przyznają, ze stres ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka. Najpierw działa stres, potem destabilizuje sie chemia, potem cierpią: włosy, ciało, organizm. Dla ciebie to jest wszystko trudne, bo masz nie analityczny umysł, tylko jakiś telewizyjny.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Obrażasz wszystkie kobiety bo Ty nie potrafiłeś żadnej sobą zainteresować ani zbudować relacji

Nie obrażam kobiet, przecież temat dotyczy, że kobiety są stawiane na piedestale, przecież każdy odrobine myślący wie, że urodzenie sie mężczyzną to życie pod góre. Perspektywa harowania i zdobywania wszystkiego w tym kobiety lub kobiet.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Poza tym relacje Cię nie obchodzą bo dla Ciebie liczy się tylko seks którego nie masz

Oj, ale pocisk wobec mnie, przecież to normalne, że jak ktoś miał nigdy seks to mu tylko na tym zależy.
Relacje mnie nie obchodzą, bo są sfeminizowane - tzw facet ma czynić brudną robote w relacjach kobieco męskich, a kobieta jest stawiana na piedestale.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

gdybyś urodził się jako kobieta byłbyś feministką narzekającą na dyskryminację kobiet

No do kobiet nic nie masz chyba że są feministkami, ale jak mężczyzna to już źle.

11 godzin temu, Gość mózg napisał:

Już pierwszy link informuje że mężczyźni są dyskryminowani bo nie mają urlopu macierzyńskiego

ciekawe dlaczego wymieniłeś tylko ten przykład dyskryminacji mężczyzn. Dlaczego mężczyzna ma nie mieć urlopu jak np pracuje ciężko na dziecko.
 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość incel napisał:

jakbyś zakładał, że incel to osoba całkowicie zdegenerowana do niczego sie nie nadaje i nic nie rozumie.

Przecież sam to zakładasz i niestety ciągle to udowadniasz. Nie chodzi o to że nie wyszło Ci z kobietami. Znam wielu takich ludzi i nie uważam ich za gorszych. Wręcz przeciwnie i sam też nie mam dziewczyny a chciałbym mieć ale nikt inny nie ględzi tak jak Ty i nie zrzuca winy na kobiety. Problem z Tobą jest taki że zamykasz oczy na to co jest z Tobą nie tak i tłumaczysz sobie niepowodzenia w taki sposób żebyś nie ponosił za to winy i w efekcie jesteś zewnątrzsterowny i wymyślasz głupoty o dyskryminacji mężczyzn tak żeby obwinić kobiety.

6 godzin temu, Gość incel napisał:

Mam od dawna zwierzęta, którymi sie opiekuje i rośliny, sam oczywiście sprzątam i sobie piore, a jeśli coś robie staram sie aby to było estetyczne i dokładne.

I to taki wielki wysiłek że wkładasz brudne rzeczy do pralki że aż musiałeś się tym pochwalić?

6 godzin temu, Gość incel napisał:

Także bez szufladkowania, że jak incel to ktoś blee, nieudacznik i inne nie ciekawe określenia.

No to zaprezentuj się z innej strony zamiast ciągle wałkować temat swojego nieudacznictwa i zwalania winy na kobiety.

6 godzin temu, Gość incel napisał:

Ile ci można powtarzać, że wszystko co piszesz to niezliczone pokłady dziwadeł, odnosząc sie do jakiś źródeł które są fałszowane przez ludzi biznesu.

 

Masz problem żeby spojrzeć w oczy faktom a ja właśnie o nich piszę a ty wymyśliłeś sobie jakichś ludzi biznesu którzy fałszują wszystkie badania naukowe i sprawiają że wszyscy ludzie którzy łysieją to z powodu genów. No tak to wina ludzi biznesu, aleś ty mądry. No tak incel to nie nieudacznik i mamy uwierzyć na słowo tak samo jak w bzdury które wysysasz z palca jak choćby te skrajne kretynizmy o łysieniu.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

Także bez szufladkowania, że jak incel to ktoś blee, nieudacznik i inne nie ciekawe określenia.

Tak, specjalnie uwziął się na mężczyzn a zwłaszcza na inceli i ćwierćmózgów z depresją bo jeszcze żaden normalny człowiek nie wyłysiał z powodu depresji. Przyjmij do wiadomości że mechanizm łysienia jest związany z genami i testosteronem i nie uwziął się na wszystkich mężczyzn bo nie każdy łysieje. Ty cierpisz na urojenia i nie potrafisz połączyć skutków z przyczynami. Zainteresuj się nauką, zacznij myśleć logicznie a Twoje pseudoproblemy same przejdą bo Ty je sobie uroiłeś żeby usprawiedliwić to że jesteś nieudacznikiem do kwadratu i nawet nie masz usprawiedliwienia na swój brak wartości. Potrafisz tylko narzekać i konfabulować bo jesteś atencjuszem który chce zabierać czas innym ludziom którzy mają więcej oleju w głowie niż Ty.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

nie

tak i brniesz w zaparte bo jesteś prymitywny.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

Dla ciebie to jest wszystko trudne, bo masz nie analityczny umysł, tylko jakiś telewizyjny.

Przecież wszystko ci wytłumaczyłem w bardzo prosty sposób ale to Ty nie rozumiesz i to dla Ciebie wszystko jest trudne bo konfabulujesz zamiast myśleć analitycznie. Zamiast zainteresować się nauką wymyślasz własne teorie o łysieniu z którymi zgadza się tylko jedna osoba na świecie - Ty.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

Dla ciebie to jest wszystko trudne, bo masz nie analityczny umysł, tylko jakiś telewizyjny.

Cały czas je obrażasz a w dodatku nie rozumiesz czym jest męskość i ciągle konfabulujesz głupie teorie w które wierzysz tylko Ty.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

Oj, ale pocisk wobec mnie, przecież to normalne, że jak ktoś miał nigdy seks to mu tylko na tym zależy.
Relacje mnie nie obchodzą, bo są sfeminizowane - tzw facet ma czynić brudną robote w relacjach kobieco męskich, a kobieta jest stawiana na piedestale.

Co za brednie. Mi też zależy na seksie ale Tobie nie zależy na niczym więcej i dlatego dobrze że jesteś sam a nawet najgłupsza kobieta jest za mądra żeby związać się z kimś takim. Nawet najgłupsza prostytutka nie da komuś takiemu jak Ty. Kobieta nie jest stawiana na piedestale tylko ma swój wkład i swoje wymagania a relacja polega na czymś czego Ty i tak nigdy nie zrozumiesz.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

Oj, ale pocisk wobec mnie, przecież to normalne, że jak ktoś miał nigdy seks to mu tylko na tym zależy.
Relacje mnie nie obchodzą, bo są sfeminizowane - tzw facet ma czynić brudną robote w relacjach kobieco męskich, a kobieta jest stawiana na piedestale.

Ty nie jesteś mężczyzną, kobietą ani nawet feministką. Mężczyźni biorą sprawy w swoje ręce i nie zrzucają winy na kobiety.

7 godzin temu, Gość incel napisał:

ciekawe dlaczego wymieniłeś tylko ten przykład dyskryminacji mężczyzn. Dlaczego mężczyzna ma nie mieć urlopu jak np pracuje ciężko na dziecko.

Pierwszy z brzegu i od razu śmiech miesza się z poczuciem zażenowania. Jak mężczyzna miałby mieć urlop MACIERZYŃSKI? Czy Ty jesteś jakiś upośledzony? Nie każdy musi być mega rozgarnięty ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...