Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 18stego sierpnia urodziłam dziecko, przed okres 6 tygodni po porodzie nie uprawiałam z partnerem seksu, pierwszy stosunek miał miejsce po pierwszej miesiączce która była 1 września i trwała 2 tygodnie, druga miesiączka wystąpiła pierwszego października i skończyła się siódmego, po miesiączce kochaliśmy się 3 razy, raz w prezerwatywie, partner kończył na zewnątrz i dwa razy był to stosunek przerywany, partner również kończył na zewnątrz, 13stego października robiłam test negatywny, i robiłam również 25 listopada był negatywny, spojrzałam na niego dzień później i pojawił się szary kontur drugiej kreski widoczny pod światłem, i nie wiem co o ty myśleć bo gdyby coś było to wydaje mi się ze kreska była by normalnie zabarwiona na czerwono, był to test pink, niby na instrukcji pisało ze wynik odczytywać po 1-5 minucie nie ważny po 10sieciu. Teraz nie wiem czy okres będzie już regularny czy jak to będzie wyglądać ale od 3-4 dni boli mnie brzuch, plecy, czasami jest mi nie dobrze. I nie wiem czy to może przed okresem który może nastąpić jak w zeszłym miesiącu czyli pierwszego czy to może być niestety ciąża

Odnośnik do komentarza
Gość Gość autor pytania

Teraz to trochę trudne bo jestem po porodzie i miesiączki są nie regularne, pierwszego powinnam mieć okres ale nie wiem czy go dostanę, bo faktycznie bolą mnie plecy i brzuch, momentami jest mi nie dobrze ale mam jakieś dziwne „przeczucia” albo już się nakręciłam i przesadzam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...