Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 44 lata jestem kobietą odebrałam wyniki z tarczycy oto one Tsh:4.710 norma do 4.200 ft3 4.36 norma od 3.1 do 6.8 ft 4 15.70 norma 12-22.Od kilku lat leczę cholesterol mam stwierdzono hipercholestolemie i zaburzenia rytmu serca Oprócz tego ciągle jestem zmęczona śpiąca bolą mnie cały czas nogi mam sucha skórę i bardzo suche włosy. Leczenie się także na depresję. Dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Gość...na
19 minut temu, Gość mgmg napisał:

moze i masz niedoczynnosc tarczycy

Moja lekarka powiedziała ze nie da mi leków bo chudne za bardzo w ciągu 2 miesięcy schudłam 10 kilo i po lekach będę chudnąć jeszcz bardziej i ze przy niedoczynnosci się tyje a nie chudnie 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość mgmg napisał:

moze i masz niedoczynnosc tarczycy

Moja lekarka powiedziała ze nie da mi leków bo chudne za bardzo w ciągu 2 miesięcy schudłam 10 kilo i po lekach będę chudnąć jeszcz bardziej i ze przy niedoczynnosci się tyje a nie chudnie Po pierwsze lekarka stwierdziła niedoczynnosc tylko z tym ze nie dostanę leków bo chudne i dlatego weszłam na forum żeby popytać czy może tak być i nie szukam żadnej odpowiedzi na odwrót tylko czy nie bierze się leków z powodu chudniecie a po 2 chciałam obiektywnej opini czy jest to niedoczynnosc której nie trzeba leczyć 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...