Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w ostatnim czasie odbyłam swój pierwszy stosunek z prezerwatywa, w między czasie również ocieralismy się z partnerem nago narządami i jestem świadoma ze to może być głowa przyczyna mojego schorzenia które powstało poprzez przedostanie się bakterii z odbytu do waginy i przedsionka pochwy. Nie jestem pewna co do moich objawów trochę zgadzają się z tymi w internecie. W zeszły wtorek-17 (dzis mamy środę-25) odbyłam stosunek następnego dnia odczuwałam swędzenie przedsionka pochwy i raz dziennie parcie na pęcherz bez potrzeby oddania moczu, pieczenie występuje tylko przy końcu oddawania moczu jednak wiem ze jest to zapalenie pęcherza z którym sobie poradzę lecz odczuwam to co dwa dni co wydaje mi się dość dziwne. Swędzenie wejścia do pochwy jest nieustanne od zeszłej środy (dzień po stosunku) z początku myślałam ze to zwykle otarcia wiec w aptece kupiłam żel Iladian Intima smaruje się nim od 2 dni lecz nie widzę znaczącej poprawy jednak gdy dzis zajrzałam do mojej pochwy u wejścia zauważyłam wydobywające się białe grudki a niektóre z nich osadzone przy wejściu nie można ich w żaden sposób wytrzeć. Dodam ze pieczenia zbytnio nie odczuwam na codzień jak i wcale przy oddawaniu moczu. Wnioskuje ze jest to grzybica pochwy wiec pytam po jakie leki bez recepty mogę się udać w tym przypadku do apteki wyczytałam ze dopochwowe są najlepsze w tym wypadku. Czy może kupić i stosować razem doustne i dopochwowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...