Skocz do zawartości
Forum

Zalecenia po zabiegu frenuloplastyki


Kesziq27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dziś przeszedłem zabieg wydłużania wędzidełka napletkowego.
Wszystko przebiegło mam nadzieję dobrze, jednak godzinę po zabiegu zacząłem się borykać z bólem i krwawieniem. Noszę gazik w bieliźnie i co chwilę sprawdzam stan, już włożyłem drugi ponieważ tamten jest cały zakrwawiony, czy to normalne?
Chciałem jeszcze prosić o pomoc w zakresie zaleceń po zabiegu. Lekarz mi wytłumaczył co mam robić i kupić jednak nie jestem pewny czy aby na pewno wszystko dobrze zapamiętałem więc dla pewności chciałbym tutaj się zapytać. Kupiłem tribiotic i octanisept i szare mydło biały jeleń. Dziś lekarz zalecił mi nic nie robić. Rano (jeśli dobrze zrozumiałem) umyć penisa szarym mydłem, wysuszyć, popsikać octaniseptem, wysuszyć a potem posmarować miejsca szycia tribioticem, wieczorem umyć znowu szarym mydłem i posmarować tribioticem. Tribiotic mam stosować 7 dni, natomiast Octanisept przez 4-5 dni. Po 3 tygodniach powinny zejść szwy. Czy ja dobrze zrozumiałem i takie powinny być zalecenia? Jeśli są jeszcze jakieś to proszę o pomoc i podzielić się. Nasunęło mi się jeszcze pytanie. Co jeśli dostanę niekontrolowanego wzwodu? Czy to może zaszkodzić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...