Skocz do zawartości
Forum

Nie zasługuję na miłość


Gość Time

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem skryta w sobie i ciężko nawiązuje kontakty z racji nieśmiałości. Postanowiłam coś z tym zrobić. Już jest o wiele lepiej w tym temacie. Poznalam chłopaka, spędzaliśmy dużo czasu, czułości, przywiązałam się chyba, obiecywał że nie zostawi ale odszedł. Powiedział że nie byłam dla niego ważna i jednak tego nie czuje. To mocno zniszczyło moją samoocenę. Czuję się od tego momentu bardzo bezwartościowo. Uważam, że gdybym była inna, pewniejsza siebie, więcej rozmawiała, to by ze mną był i nie odszedł, tylko to moja wina. Źle się czuję ze sobą, tym bardziej że od zawsze nie miałam tyle śmiałości i to jeszcze bardziej pokazuje mi że to ja jestem dziwna, głupia. Obecnie czuję, że nie chcę na tą chwilę mieć chłopaka ale byłabym skłonna wejść w związek, żeby wiedzieć że na niego zasługuję, wiem to nie w porządku... Chłopak raz mi powiedział, że ceni sobie charakter u dziewczyny, jakby sugerował że go nie mam...Myślę, że nie zasługuję na miłość, że kto by chciał być z kimś takim jak ja. Chociaż gdzieś w środku myślę, że jednak staram się i daje się z siebie dużo pozytywnych uczuć, wspierałam go. Jestem wierna, dbam o siebie, nie osaczam by też druga strona miała swoje życie i hobby... Oczywiście też mam wady. Zapewne zdecydowanie za dużo dlatego, nie czuł tego :( Piszę z prośbą co mam zrobić by poprawić swoją samoocenę, by poczuć się kimś ważnym, wartym miłości czy czegokolwiek. Wiadomo, że jak się nie kocha siebie to potem ciężko o innych....

Odnośnik do komentarza
Gość SamotnikzCharakteru

Może najpierw spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego tak bardzo pragniesz związku? Czyli co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś w tym związku była? I czy to marzenie o miłości jest aktualnie związane z podkochiwaniem się w kimś, czy z marzeniami o powrocie byłego chłopaka?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość SamotnikzCharakteru napisał:

Może najpierw spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego tak bardzo pragniesz związku? Czyli co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś w tym związku była? I czy to marzenie o miłości jest aktualnie związane z podkochiwaniem się w kimś, czy z marzeniami o powrocie byłego chłopaka?

Gdybym była w związku to bym czuła że jestem wartościowa, wiem takie puste myślenie ?

Chciałabym by wrócił czy chociaż pamiętał, ale to raczej niemożliwe... 

Odnośnik do komentarza
Gość SamotnikzCharakteru

Widać u Ciebie dużą potrzebę miłości. Ja nie podam Ci gotowego rozwiązania na poprawę stanu emocjonalnego, zresztą to raczej wymaga czasu, ale zadam Ci jeszcze dwa pytania:

1. Czy Twoim zdaniem warto być w związku i dlaczego?

2. Czy ludzi niemających drugiej połówki uważasz za gorszych lub mniej wartościowych od tych żyjących w związkach?

Odnośnik do komentarza

Ty nie powinnas sie łamać, ale patrzeć na progress, byłas cicha zamknieta, cos zmieniłas, i masz jakies doświadczenie zwiazkowe.

To nie było to, i to nie Twoja wina, zamykasz i idziesz dalej, po lepsze. Nie ma co płakać, zycie dzieje się dalej, a ten chłopak to nie źródło wiedzy na Twój temat, wiec tego tak nie rozkminiaj, co powiedział, co powiedziec powinien itd.

Odnośnik do komentarza

Cześć, odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta, w rzeczywistości dzisiejszy hazard wygląda zupełnie inaczej niż 20 lat temu. Po pierwsze, witryny są na czele. Korzystając z komputerów, laptopów, smartfonów czy tabletów uzyskujemy dostęp zarówno do kasyn online, jak i bukmacherów internetowych. Znalazłem te informacje na stronie o free spiny na której jest napisane wiele różnego rodzaju interesujących informacji. Przyjdź i zobacz

 

Odnośnik do komentarza

Mój brat rozbił się na takim motocyklu na to ekstremalne, wolę emocje. Bezpiecznie siedzę w domu lub gdzieś idę. Wchodzę na https://www.topkasyna.com/  Top Kasyna tę stronę i zaczynam grać. Podniecenie tym, jak często tam wygrywam. Na początku wydawało mi się niemożliwe, aby wygrywać tak często, ale potem poleciłem tę stronę znajomemu, a on bardzo często wygrywa to samo.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich! Wierzę, że jedynym sposobem na wygraną w kasynie jest gra na znanych platformach! Jeśli lubisz legalne maszyny hazardowe, kliknij to połączenie betchan logowanie , aby uzyskać dostęp tylko do najlepszych platform dostępnych w naszym kraju! Cieszę się, bo udało mi się wygrać! Płatność została dokonana następnego dnia i udało mi się kupić fantastyczny laptop! Młodzi ludzie mają fantastyczne możliwości!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...