Skocz do zawartości
Forum

Gość a...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata i mam 2 dzieci . Cykle miesiaczkowe mam takie w miarę regularne . Miesiączki zawsze trwały mi od 4 do 5 dni rzadko co się zdarzyło że miałam 6 dni . Ale w tym miesiącu jak nigdy po raz pierwszy zdarzyło mi się coś takiego . W poniedziałek dostałam miesiaczke i zaczęło się na jasno różowo jak zawsze i później już normalnie miałam krwawienie normalnie do czwartku . W piątek po południu miałam plamienie trochę i spokój był już nic nie było w sobotę rano też nic nie leciało i było dobrze zaś posprzatalam porządnie w domu i znów miałam plamienie chwilę i spokój w niedzielę też miałam z 3 plamki i cisza i dzisiaj znów. Dodam że z chłopakiem staramy sie o dziecko i w piątek kochalismy się. Dodam też że się przeprowadzilam i fakt też ten że stres mnie nie omija. A lekarza mam dopiero w poniedziałek. Nigdy tak nie miałam więc się martwię .cytologie w styczniu miałam robiona i jest dobra usg też dobre w kwietniu i maju też byłam na badaniu i też wszystko dobrze . Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...