Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Brak zawiązków zębów stałych - ortodonta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Hej,

nie mam zawiązków dwóch górnych trójek. Kiedyś usłyszałam (u 2 albo 3 ortodontów), że jednym wyjściem jest wstawienie implantów, ale jeśli o mnie chodzi to nigdy się na to nie zgodzę. Szukam kogoś, kto by się podjął skorygowania tego braku poprzez aparat ortodontyczny (najlepiej w Warszawie, ale niekoniecznie). Mam 22 i zauważam, że te dwa mleczaki są coraz słabsze, dlatego chcę mieć gotowe opcje, jeśli któryś by mi nagle wypadł. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marzena

Sprawdź koniecznie klinikę Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl Mają bardzo dobrych specjalistów, podejmują się także b. trudnych przypadków. Ich placówki są w kilku miejscach w Warszawie. Sama planuję tam iść z córką, bo musi mieć założony aparat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ama

Ja polecam specjalistów z Eurodental. Najlepiej umów się do jakiegoś na konsultację. Myślę , że znajdą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, bo mają duże doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jolyn

Jeżeli mieszkacie w okolicach Tarnowa i rozglądacie się za porządnym gabinetem ortodontycznym to polecam wam zapoznać się z ofertą https://ortodent-tarnow.pl/  Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc ortodontyczną. Sam mam teraz proste zęby i ładny uśmiech właśnie dzięki nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...