Skocz do zawartości
Forum

Czerwona plamka (grudka?) na dłoni


zecia126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku miesięcy mam pewien problem w postaci dziwnej plamy na kciuku. Jest czerwona, a w środku ma jeszcze bardziej czerwoną kropkę (na zdjęciu tego nie widać). Nie boli, pod wpływem nacisku przybiera kolor skóry, lekko odstaje. Myślałam, że zniknie mi samo, już kiedyś miałam coś podobnego od wewnętrznej strony dłoni i strasznie mnie to denerwowało, więc przebiłam to wtedy igłą i z tego co pamiętam pomogło. Stwierdziłam więc, że może teraz trzeba zrobić to samo (przebijałam, czekałam aż się zagoi i tak powtarzałam to kilka razy). Trochę pomogło, bo plama odrobinę się zmniejszyła i kolor też nie jest już tak czerwony jak był. Smarowałam ją wtedy olejkiem herbacianym żeby to wysuszyć. Ale nic to nie daje na dłuższą metę. Zaczęłam się też zastanawiać czy przebijanie tego to aby na pewno dobry pomysł. Jednak przeszkadza mi to, wygląda jak krosta i oszpeca dłoń. Chciałabym się tego pozbyć. Mieliście może coś podobnego? Co to może być i co wtedy Wam pomogło? Z góry dziękuję za odpowiedź ?

20201122_221650.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...