Skocz do zawartości
Forum

Zauroczyłam się chłopakiem z pracy


Gość Roxiii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Piszę, do Was bo potrzebuję rady. Zauroczyłam się chłopakiem z pracy. Dla lepszego humoru, żeby nie było sztywnej atmosfery to często flirtowaliśmy, droczyliśmy się, a ostatnio poszliśmy na spacer pogadać poza pracą. Co ja mam robić? Ten kolega i tak nie jest mną zainteresowany, a ja też miałam o nim takie zdanie, a teraz czuję do niego dużą sympatię. Czy ktoś może mi jakoś doradzić? Bardzo go lubię, ale boję się, że zrobię z siebie idiotke jak zacznę sobie wyobrażać, że może on do mnie coś czuć, czy jak zacznę pokazywać na zewnątrz moje emocje.

Odnośnik do komentarza

Spytaj się go czy coś czuje do Ciebie, czego się tu wstydzić.

Jak by nie był nawet trochę zainteresowany to by nawet na spacer z tobą nie poszedł, chyba że z litości

A co jezeli on sie wstydzi Ci powiedzieć że jest tobą zauroczony ? 

Odnośnik do komentarza

Głupio mi tak się pytać, bo on mi dał do zrozumienia, że nic z tego nie będzie nawet jakby chciał, jest 13 lat różnicy między nami. Na początku traktowałam go jak kolegę i nadal tak traktuję, ale chyba za daleko to poszło (te nasze flirty), bo zaczęłam sobie różne rzeczy wyobrażać i coś do niego czuć... Ech... Głupio wyszło i to bardzo. Nie wiem jak teraz z tego wyjść. Jak z nim pracuję to chcę go usłyszeć, bo od razu jest mi przyjemniej, nie wiem co się ze mną dzieje... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...