Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Roxiii

Zauroczyłam się chłopakiem z pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roxiii

Cześć. Piszę, do Was bo potrzebuję rady. Zauroczyłam się chłopakiem z pracy. Dla lepszego humoru, żeby nie było sztywnej atmosfery to często flirtowaliśmy, droczyliśmy się, a ostatnio poszliśmy na spacer pogadać poza pracą. Co ja mam robić? Ten kolega i tak nie jest mną zainteresowany, a ja też miałam o nim takie zdanie, a teraz czuję do niego dużą sympatię. Czy ktoś może mi jakoś doradzić? Bardzo go lubię, ale boję się, że zrobię z siebie idiotke jak zacznę sobie wyobrażać, że może on do mnie coś czuć, czy jak zacznę pokazywać na zewnątrz moje emocje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mistrzu

Spytaj się go czy coś czuje do Ciebie, czego się tu wstydzić.

Jak by nie był nawet trochę zainteresowany to by nawet na spacer z tobą nie poszedł, chyba że z litości

A co jezeli on sie wstydzi Ci powiedzieć że jest tobą zauroczony ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roxiii

To nie mi oceniać czy jestem ładna. Ja samej sobie się podobam. Co to w ogóle za pytanie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roxiii

Głupio mi tak się pytać, bo on mi dał do zrozumienia, że nic z tego nie będzie nawet jakby chciał, jest 13 lat różnicy między nami. Na początku traktowałam go jak kolegę i nadal tak traktuję, ale chyba za daleko to poszło (te nasze flirty), bo zaczęłam sobie różne rzeczy wyobrażać i coś do niego czuć... Ech... Głupio wyszło i to bardzo. Nie wiem jak teraz z tego wyjść. Jak z nim pracuję to chcę go usłyszeć, bo od razu jest mi przyjemniej, nie wiem co się ze mną dzieje... 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roxiii

A jak się odkochać? Bo raczej wybieram ten drugi wariant. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roxiii

Czy naprawdę nie ma tu normalnych ludzi, którzy pomogą? Tylko same zboki. Ogarnijcie się, bo macie tylko jedno w głowie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze postaraj sie slupic uwage na innych rzeczach, np swoich zainteresowaniach, pracy, i po jakims czasie Ci przejdzie. Bo jak dal Ci do zrozumienia, ze nic z tego nie bedzie, to faktycznie nie ma co robic sobie nadziei i za nim latac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jaki sposób dał Ci to do zrozumienia? Nadal się droczycie i wygłupiacie?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...