Skocz do zawartości
Forum

Czy w takiej sytuacji mogło dojść do zapłodnienia?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku? 12 dni temu, w trakcie dni płodnych uprawiałam z chłopakiem petting. Wystąpił wytrysk, lecz nie miałam kontaktu ze sperma i dotykałam się w miejscach intymnych. Chłopak wytarł się i członka ręcznikiem. Po około 15/20 minutach od tego zdarzenia i wytarcia się doszło do ocierania naszych miejsc intymnych. Nie doszło do penetracji, było to jedynie ocieranie się o wargi sromowe i pośladki. Boje się ze mogła pozostać sperma lub ta wydzielina z członka. Dopiero potem to do mnie dotarło wiec poszłam się umyć- jakieś 30minut po. Jestem dziewicą. Tez ani wcześniej ani po zdarzeniu nie było penetracji, ani członkiem ani palcami. Proszę o pomoc. Czy mogę przez to być w ciąży? Jutro rano będę robiła test, ale bardzo się boję.Od tamtego zdarzenia boli mnie brzuch, trochę tak jakbym miała miesiączkę, ale słabiej. Nie wiem co zrobić.

Odnośnik do komentarza

spokojnie, żeby doszło do zapłodnienia musi być wytrysk w pochwie pod ciśnieniem, więc nie sądze, zebyś była w ciazy. Poczekaj na miesiączke, jeśli się bedzie spozniać dopiero wtedy zrob test, ale moze Ci sie spozniac od stresu, który przezywasz. Na przyszłość polecam dokladnie obliczyć swój cykl, ja stosuje Afrodyta Smart i w razie czego zabezpieczyć się w dni płodne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...