Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie po rozstaniu?


Gość r...i

Rekomendowane odpowiedzi

Mój partner ( od 3ch lat) z zaburzeniami osobowości, zaproponował mi rozstanie pozostając w przyjaźni. Uszanowałam jego decyzje odrzucając przyjaźń. Uzasadniałam ze będąc nadal zakochana, nie jestem w stanie zaakceptować jego propozycji która przysparza mi dodatkowego cierpienia. Poprosiłam żeby do mnie nie pisał. Były partner jednak nie przestaje pisać jak złe się czuje, jak tęskni, jak mnie ceni...itp. Nie chce ze mną być ( pytanie zadane kilka razy). Dlaczego pisze ? Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Skoro facet ma zaburzenia osobowości , to lepiej, że się rozstaliście. Wierz mi, mówię to z doświadczenia. Nadal jesteś w nim zakochana, ale to z czasem minie. Zerwij z nim wszelkie kontakty , a najlepiej zablokuj numer w telefonie. Jeżeli wrócisz do niego, to będziesz się z nim męczyła całe życie. Taki związek potrafi zniszczyć kobietę. Znajdziesz sobie kiedyś  kogoś normalnego. Zajmij się teraz pracą, nauką, własnymi pasjami. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

To juz jest jego problem dlaczego pisze. Twoje zadanie to zadbac teraz o siebie. Rozstałas się z facetem - to fakt dokonany. I teraz zajmuj sie domykaniem tej relacji, w sobie juz,  bez niego. Zrób rewizje , co Ci dał, czego nie, co było dobre a co bolesne. zrób renament wspomnień, nipotrzebne wywal i idź do przodu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...