Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość smill

Chore myśli pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smill

Idę wzdłuż drogi i myślę ze uderzy we mnie auto i to bardzo często, wyobrażam to sobie. Balabym się podejść do krawędzi np gdzieś wysoko bo będę się bala ze skocze. Wyobrażam sobie sytuacje co by było gdybym to zrobiła, jakby to wyglądało jaka byłaby reakcja bliskich. Widze nóż i myślę co gdybym go sobie wbiła. Ale z drugiej strony uprawiam sport ekstremalny i często się boje i mam obawy. Nie myślę o śmierci na poważnie żeby ją zrealizować. bo chcę żyć ale męczą mnie niekiedy takie tego typu myśli i zastanawiam się czy to normalne i czy ktoś tez tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość smill napisał:

Wyobrażam sobie sytuacje co by było gdybym to zrobiła, jakby to wyglądało jaka byłaby reakcja bliskich.

Domyślam się, że nie masz dobrych relacji z bliskimi. Pragniesz by zwrócili na Ciebie uwagę, by zainteresowali się Tobą, by okazali Ci troskę. Czujesz się prawdopodobnie bardzo samotna. Ile masz lat?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...