Skocz do zawartości
Forum

Covid19


Gość Arleta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry , moj problem wygląda tak 
Opisze cala ta sytyuacje która opisałam na tele poradzie u pani do której się dodzwonilam a więc mowie do tej pani lekarz ze boli mnie glowa po jednej stronie ze lecze się przewlekle na zapalenie zatok i zeby wypisała mi jakiś antybiotyk bo tylko to mi pomoże bo juz znam to od lat . Pani prowadzi ze mną wywiad wiec mowie jej wtedy ze jakieś 3 -4dni temu miałam tylko raz stan podgoraczmowy 37.8 jakiś tak drobny sporadyczny kaszel katar to praktycznie nic wielkiego bo normalnie mogłam oddychać tylko okropny bol głowy mialam po prawej stronie. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego żadne inne objawy ani goraczki ani kataru ani kaszlu nic niemam a pani wypisała antybiotyk i stwierdziła również ze mam zrobic test na covid  gdzie niemam ku temu objawow więc jak mogła mnie wyslac na test ? Powinna umówić mi druga porada w ciągu od 3 do 5 dni od pierwszej i wtedy dopytać czy rozwija się coś więcej lub umówić na normalna wizytę w celu zbadania . A wczoraj dostaje sms ze jestem na kwarantannie jak to jest o co tu chodzi mam siedzieć na kwarantanne bez objawow do covid gdzie biorę leki na zatoki śmiechu warte . Proszę o jakąś rade bo to jest nie pojęte co to ma być. 

Odnośnik do komentarza

Te objawy które miałaś mogło być podejrzeniem covid, wiesz, że objawy nie są charakterystyczne, im dziwniejsze, tym bardziej sugerują covid. 

Teraz to idzie z automatu, byłaś podejrzana, więc wchodzisz do systemu. Są osoby, które mają dość charakterystyczne objawy, ale skoro nie są ciężkie, w ogóle nie zgłaszają do lekarza, tym bardziej na testy, jak stwierdziła jedna, wolę nie wiedzieć. Ja uważam, że lepiej wiedzieć, ale każdy ma wybór. 

Lepiej więc dmuchać na zimne, nikt nikogo nie zmusi do robienia testu, ale już do kwarantanny tak. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...