Skocz do zawartości
Forum

Nadciśnienie


Inmyworld

Rekomendowane odpowiedzi

Pij wodę, z przecibólowych najlepsza będzie Polopiryna, bo dodatkowo rozrzedza krew. Połóż się, odpoczywaj. 

Nie pij alkoholu, ogranicz kawę do minimum, dieta też jest ważna, czytaj w necie o domowych sposobach na obniżenie ciśnienia. 

Nie ma cudownego środka na nadciśnienie. 

Nie wiem czy masz predyspozycje gnetyczne, ale nie lekceważ, w Tym wieku trzeba szukać przyczyny, zrób tomograf głowy żeby wykluczyć tętniaka. 

Odnośnik do komentarza
Gość Inmywoorld
31 minut temu, Gość ka-wa napisał:

Pij wodę, z przecibólowych najlepsza będzie Polopiryna, bo dodatkowo rozrzedza krew. Połóż się, odpoczywaj. 

Nie pij alkoholu, ogranicz kawę do minimum, dieta też jest ważna, czytaj w necie o domowych sposobach na obniżenie ciśnienia. 

Nie ma cudownego środka na nadciśnienie. 

Nie wiem czy masz predyspozycje gnetyczne, ale nie lekceważ, w Tym wieku trzeba szukać przyczyny, zrób tomograf głowy żeby wykluczyć tętniaka. 

Kawy nie piję w ogóle. Fakt jest taki, że właśnie wczoraj wypiłam drinka z whisky. Mieszkam w Niemczech i w sumie nie mam dostępu do leków takich jak polopiryna ?Na nadciśnienie mój tata się leczy. 

Odnośnik do komentarza

Polecam dwie metody domowe, które mogą przynieść znacznie skuteczniejsze efekty w dłuższej perspektywie niż leki"

Sport oraz zrzucenie wagi  - polecane są szczególnie sporty wytrzymałosciowe takie jak spacery oraz bieganIE

Odpowiednia dieta, szczególnie zawierająca mniejsze ilości soli

https://suvibox.pl/diety/dieta-dash-o-niskim-ig/

Jeśli nie masz czasu na gotowanie, dobrze jest wziąc pod uwagę katering dietetyczny. 

Odnośnik do komentarza

W tak młodym wieku nie bagatelizowałabym nadciśnienia. To jednak dość poważny problem, więc zalecałabym mimo wszystko wizytę u lekarza… Szybka próba zbicia ciśnienia nic Ci nie pomoże na dłuższą metę, dlatego polecałabym odwiedzić kardiologa… Z mojej strony mogę polecić SCM clinic w Krakowie i dr Małgorzatę Kloch. Sama się u niej leczę i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę, nie zwlekaj z tym! Dużo zdrowia życzę!

Odnośnik do komentarza

Przyczyną może być stres i ciężki wysiłek, może być też dziedziczne. Najszybciej obniżyć może czosnek lecz należałoby to skonsultować z lekarzem bo możliwe by trzeba było ustalić leczenie.

Polecam w suplementacji wprowadzić również taki magnez cardio- ma bardzo dobre działanie na układ krwionośny jak równeiż obniża ciśnienie.

Czy uprawiasz również sport codziennie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...