Skocz do zawartości
Forum

praca mnie wykancza - potrzebne zmiany


Gość jaa28

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje w fabryce drukarnii. Nie lubie tej pracy, usytuowana jest w miejscu gdzie nie ma nic oprócz fabryk. wstaje o 3:30 aby zdążyć. Jade niby blisko, ale z przesiadkami robi sie ponad 2h. Moment krytyczny pojawił sie w czwartek, kiedy o mały włos nie zemdlałem w tramwaju. Pomogła mi starsza Pani, ktora krzyczała w moje stronę czy dobrze sie czuje, co w efekcie przywróciło mi świadomość. I to byl ten moment kiedy stwierdziłem rzucam to..chore godziny pracy..daleko..i moge sie przekręcić na tamten świat a pieniądze z tego są po prostu śmieszne . Nic nie warte

Odnośnik do komentarza

Witaj, Jeżeli mdlejesz to znaczy że pewnie jesteś przemęczony. Teraz o nową pracę jest trudno ale może spróbuj poszukac czegoś innego, czegoś bliżej siebie. Nie rzucaj pracy tej która masz obecnie. Może możesz wziąc wolne żeby sie trochę zregenerować. Pomyśl też nad tym jak się odżywiasz. Może też dobrze by było zmienić nawyki żywieniowe, może warto by było przeanalizować ile śpisz. Wstając o 3.30  musisz być wyspany, organizm musi odpocząć, zregenerować się. Warto też pomyśleć o witaminach wzmacniających, tranie. Tez pomyśl o zrobieniu badań. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeżeli praca wykańcza Ciebie i tracisz zdrowie to musisz ja zmienić. Zdrowie ma się jedno. I ono musi być najważniejsze. 

Dużo zależy jaka masz sytuację finansową. Jeśli rodzice np mogliby pomóc w razie gdybyś rzucił pracę to ok. Bo faktycznie obecnie jest katastrofa znaleźć pracę. Jeśli musisz sam dbać o  finanse to szukaj aktywnie pracy zastępczej a to rzuc gdy będziesz miał coś już nagrane. Powodzenia. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

chce tak zrobic, zastanawia mnie tylko kwestia ze to bylo troche z mojej winy bo poszedłem spac 30min po północy ale  to tez wynika z przewlekłego stresu jaki doznaje w pracy. Gdzie by nie patrzeć ta praca ma wszelakie minusy 

-daleki dojazd co równa sie z bardzo wczesnym wstawaniem, co uzależnione jest od komunikacji miejskiej

-małe pieniądze,

-12h na umowie o prace ,

-praca w,żaden sposób nie rozwija.

 

zapisałem sie na kurs na wózek widłowy bo chce miec jakiekolwiek perspektywy na przyszłość. Sam nie wiem czemu ja tak długo siedze w tej pracy. Minie juz 6miesiecy odkąd tam jestem, a i tak kiedys już tam pracowalem , wiec niewiem czemu kolejny raz sie tam znalazlem. ? 

Odnośnik do komentarza

Witaj. Ważne że masz umowę o pracę a nie zlecenie. To znaczy że jest to stała praca. Żeby wstawać na 3.30 rano powienieneś chodzić o ok 21.00 . spać żeby organizm odpoczął i się zregenerował i żebyś był w stanie wstawać o 3.30 i jechał do pracy. Jeżlei chodzisz spać po północy i musisz wstawać o 3.30 do pracy to policz ile masz czasu na sen i zregenerowanie się. Myślę że jeżeli masz możliwość to dobrze by było abyś zrobił jakis kurs językowy aby zwiększyć szanse na zatrudnienie w innej firmie. Masz już kurs na wózek widłowy więc sam pomyśl co sprawi abyś rozwijał się i miał większe perspektywy na przyszłość. Nie działaj pochopnie. Abyś się lepiej czuł sen i odżywianie sa wazne. W domu musisz miec czas dla sieie na odstresowanie się i odpoczynek. Pzdr

Odnośnik do komentarza

nie praca jest na umowę zlecenie, chciałem przejść na umowę o prace ale jest system 12-godzinny wiec żywy raczej bym z takich zmian nie wychodził. Bardzo mnie denerwuje ta praca, stresuje codziennie myślę co zrobic aby ją rzucić. Juz mi sie niedobrze robi na sama myśl , ze musze rano tam wstac znowu.... Atmosfera jest nerwowa mam tylko kilku znajomych ... Reszta..szkoda słów...i ta akcja  z zemdleniem 

Odnośnik do komentarza

Napisałeś że masz same minus w pracy -12 h na umowe o pracę. Więc zrozumiałam że praca jest stała. Tak czy inaczej poszukaj pracy bliżej ciebie i wysypiaj się. Jeżlei znajdziesz pracę gdzie będziesz wstawał i pracował o normalnych porach wtedy pomysl o innych kursach. Dbaj o siebie i o to abyś jadł zdrowo i bierz witaminy. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jestes operatorem czy pomagierem, offset czy cyfra ? gilotyna, tygiel, automat sztancujacy, slotter, sklejarka ? W dobrej drukarnii to 4k netto zarobisz, tylko że zmiany albo 2 albo 3, pytanie czy w ogole lubisz tą prace czy robisz to co akurat jest pod ręką, co Ci z tego jak bedzisz chodzil na 8 rano, jak nie bedzie Ci się robota podobać, jesteś wolnym czlowiekiem i wszystko tylko od Ciebie zależy

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 18:46, Gość Mistrzu napisał:

Jestes operatorem czy pomagierem, offset czy cyfra ? gilotyna, tygiel, automat sztancujacy, slotter, sklejarka ? W dobrej drukarnii to 4k netto zarobisz, tylko że zmiany albo 2 albo 3, pytanie czy w ogole lubisz tą prace czy robisz to co akurat jest pod ręką, co Ci z tego jak bedzisz chodzil na 8 rano, jak nie bedzie Ci się robota podobać, jesteś wolnym czlowiekiem i wszystko tylko od Ciebie zależy

Nie pracuje na zwykłej produkcji, czyl paletowanie. Pracy nie lubię, jak już wspomniałem.  A to mi z tego że będe miał te kilka godzin na spanie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...