Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie odnośnie wiarygodności testu z krwi beta hcg. Moje cykle są przeważnie 32 dniowe w 21dc uprawiałam seks z zabezpieczeniem prezerwatywa. Od tamtej pory co jakiś czas bolały mnie jajniki uczucie kłucia, 30dc dostałam skąpej miesiączki (z reguły takie mam po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych trwają przeważnie 3 dni). W dniu którym zaczęła mi się miesiączka zaczęły mnie piec piersi, sutki oraz wydobywać z nich „siara” podobne objawy miałam w pierwszej ciąży , dodatkowo tego dnia kuły mnie jajniki a następnie byłam w stanie wyczuć powiększone i twarde w niektórych miejscach gruczoły mlekowe . Strasznie mnie to zaniepokoiło wykonałam 3 testy ciążowe z porannego moczu 1 został wykonany 10 dni od stosunku o czułości 10mlu z porannego moczu i była tylko jedna kreska. Bardzo mnie to niepokoiło poniewaz wyczytałam na wielu forach ze tak skąpa miesiączka nie wyklucza ciąży dlatego 12 dnia od ostatniego stosunku wykonałam test z krwi beta hcg który wynosił <0,2 mlu przy normie <3 mlu wcześniej w tej samej przychodni wykonywałam test z krwi i przy normie <5 wynosil <0.1 mlu i teraz moje pytanie brzmi czy ten test będzie już wiarygodny czy muszę go powtórzyć?Dodam ze wykonywałam ostatnio badania hormonalne , prolaktyna miałam w normie , estrogeny i progesteron rowniez. Jedynie miałam podwyższony DHEA-SO4 przy normie 407 najwyższy ja miałam w fazie owulacyjnej 633 czy na takie objawy może mieć wpływ podwyższenie tego hormonu czystrzy powinnam powtórzyć beta hcg z krwi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...