Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...b

Witam, Mam pytanie odnośnie wiarygodności testu z krwi beta hcg. Moje cykle są przeważnie 32 dniowe w 21dc uprawiałam seks z zabezpieczeniem prezerwatywa. Od tamtej pory co jakiś czas bolały mnie jajniki uczucie kłucia, 30dc dostałam skąpej miesiączki (z reguły takie mam po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych trwają przeważnie 3 dni). W dniu którym zaczęła mi się miesiączka zaczęły mnie piec piersi, sutki oraz wydobywać z nich „siara” podobne objawy miałam w pierwszej ciąży , dodatkowo tego dnia kuły mnie jajniki a następnie byłam w stanie wyczuć powiększone i twarde w niektórych miejscach gruczoły mlekowe . Strasznie mnie to zaniepokoiło wykonałam 3 testy ciążowe z porannego moczu 1 został wykonany 10 dni od stosunku o czułości 10mlu z porannego moczu i była tylko jedna kreska. Bardzo mnie to niepokoiło poniewaz wyczytałam na wielu forach ze tak skąpa miesiączka nie wyklucza ciąży dlatego 12 dnia od ostatniego stosunku wykonałam test z krwi beta hcg który wynosił <0,2 mlu przy normie <3 mlu wcześniej w tej samej przychodni wykonywałam test z krwi i przy normie <5 wynosil <0.1 mlu i teraz moje pytanie brzmi czy ten test będzie już wiarygodny czy muszę go powtórzyć?Dodam ze wykonywałam ostatnio badania hormonalne , prolaktyna miałam w normie , estrogeny i progesteron rowniez. Jedynie miałam podwyższony DHEA-SO4 przy normie 407 najwyższy ja miałam w fazie owulacyjnej 633 czy na takie objawy może mieć wpływ podwyższenie tego hormonu czystrzy powinnam powtórzyć beta hcg z krwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...