Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Skąpe krwawienie z odstawienia Od 11 miesięcy biorę tabletki. Ponad miesiąc temu ginekolog przepisała mi inne tabletki. Na początku blistra nowych tabletek byłam przeziębiona i brałam antybiotyk. Oczywiście tak jak jest to zalecane tydzień przed w trakcie i tydzień po antybiotykoterapii stosowana była dodatkowa prezerwatywa( nie pękła, ani się nie zsunęła) poza tym zawsze zabezpieczamy się dodatkowo prezerwatywą. Po tym blistrze dostałam obfite(jak na moje krwawienia) 3 dniowe krwawienie bolały mnie rownież jajniki tak jak to miało miejsce przed braniem tabletek. Natomiast w następnej przerwie krwawienie stało się bardziej skąpe przypomina tylko brązowe plamienia i skrzepy z krwią i trwa mniej. Oczywiście w tym blistrze również stosowaliśmy dodatkowe zabezpieczenie i nie ominęłam żadnej tabletki z cyklu Mam zatem pytanie: Czy w przypadku zmiany charakteru krwawienia z odstawienia możliwa jest ciąża? Czy w ciąży krwawienie z odstawienia występuje, czy jest to „sztuczna” reakcja organizmu Czy jeżeli wcześniej w poprzednich tabletkach miałam tak skąpe krwawienia z odstawienia jak teraz, jest to normalne?

Odnośnik do komentarza

Raczej mało prawdopodobne, ale możesz dla pewności betę z krwi zrobić. Ja nie mam dobrych doświadczeń z pigułkami, wolę sprawdzać na testerze owulacyjnym z aplikacją, kiedy mam owulację i przed tym terminem zacząć stosować mechaniczną ochronę. Korzystam z Afrodyty Smart

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedz. Ja tak samo uważam, że nie powinno się w 100% ufać tylko tabletką, zawsze może wystąpić niespodziewana biegunka czy wymioty, dlatego dodatkowa prezerwatywa jest u nas podczas całego cyklu bez względu na wszystko. Zastanawiam się nad tym, ponieważ biorąc poprzednie tabletki moje krwawienia były bardzo skąpe ginekolog upewniała mnie, że jest to jak najbardziej normalne, później 2 moje krwawienia były bardziej obfite i znowu powróciły do tamtego stanu, dlatego zanim udam się ponownie chciałabym wiedzieć co wy sądzicie na ten  temat

W dniu 24.11.2020 o 10:52, Gość Tola napisał:

Raczej mało prawdopodobne, ale możesz dla pewności betę z krwi zrobić. Ja nie mam dobrych doświadczeń z pigułkami, wolę sprawdzać na testerze owulacyjnym z aplikacją, kiedy mam owulację i przed tym terminem zacząć stosować mechaniczną ochronę. Korzystam z Afrodyty Smart

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...