Skocz do zawartości
Forum

Mocno nadszarpnęłam zaufanie rodziców! Pomocy!


kikikoki123

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio tak jak większość uczniów uczę się w domu. Nauczanie zdalne średnio mi odpowiada, ale jest jak jest. Problem polega na tym że przez ostatnie tygodnie odpuściłam sobie trochę naukę. Wiecie, na sprawdzianach online można ściągać, na kartkówkach też itd. 

Przyznaje ze nie odrabiałam wszystkich zadań, które wysyłali nauczyciele. Czasem zdarzało mi się spóźniać na lekcje online z powodów technicznych. Na lekcjach zacina mi wypowiedzi nauczyciela więc nie zawsze wiem jakie zadania robimy na lekcji, jaki jest temat czy notatka. Co oznacza że mam sporo zaległości. Nie mam pouzupelnianych wszystkich zeszytów, choć się starałam :( oceny ogólnie mam dobre ale nie mam wszystkich notatek i zadań zrobionych.

A tak dokładnie to kilka zeszytów wogóle jest niepouzupelniane. Wczoraj wieczorem o 22.00 mama przypomniała mi o zadaniu z matmy, o którym zapomniałam. Zaczęłam je robić a okazało się że trzeba je odesłać tego samego dnia. Mama bardzo się zezłościła i zaczęła na mnie krzyczeć, była wściekła. Trochę też dlatego że wcześniejszego dnia powiedziałam że nie mam zadania z matmy choć to była nieprawda. Mama zaczęła sprawdzać moje inne zeszyty i zobaczyła braki. Była strasznie wściekła! Na szczęście niedługo po tym położyła się spać i do późna robiłam zadanie. Odesłałam je i nie mam spóźnienia. Ale mama uważa mnie za kłamczuche i już mi nie ufan :'(

Co prawda następnego dnia gadała z moją siostrą i powiedziała jej że głupio jej z powodu wcześniejszej kłótni, ale uważa że powinnam się bardziej przyłożyć. Zaznaczę jeszcze ze w zeszłym roku szkolnym też na nauczaniu zdalnym, miałam taka sama sytuację, a w październiku również była podobna. Rozumiem że przegięłam ale ja już tego wszystkiego nie ogarniam!!! Co mam zrobić? :'(

Zaznaczam że ogólnie mam dobre oceny i jestem grzeczna, słucham się rodziców, ale tu chodzi o zaległości i notatki :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...