Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam wykonane badanie krwi przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych. Wskaźnik aptt wyszedł lekko obniżony 24,55 zakres referencyjny 25,90 - 36,90. Pozostałe badania w normie. Ginekolog zalecił kontakt z internista żeby wydał opinie czy mogę przyjmować tabletki. Internista wydał negatywna opinie nie zalecając żadnych dodatkowych badań czy kontaktu z innym specjalista. Odniosłam jednak wrażenie że lekarz gdy usłyszał słowo antykoncepcja odrazu zmienił do mnie podejście. Powiedział ze to moje najlepsze lata na rodzenie dzieci (27 lat) i ze kobieta powinna siedzieć w domu i rodzic dzieci a nie karierę robić. Proszę mi powiedzieć czy lekko obniżony aptt faktycznie skreśla zażywanie tabletek antykoncepcyjnych? Czy powinnam skontaktować się z jakimś specjalista? Jestem zdrowa, na nic nie choruje, ćwiczę dwa razy w tygodniu po godzinie. Mam nadwagę przy wzroście 160cm 94kg. Jednak dzięki ćwiczenia i zdrowej diecie waga powoli spada. Dodam jeszcze ze pale papierosy i badanie krwi było wykonywane podczas miesiączki. Czy mogło to mieć wpływ na wynik?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...