Skocz do zawartości
Forum

Depilacja laserowa


Gość OlgaOlma

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę z takim zapytaniem, bo chciałabym wybrac się na depilację laserową, tylko za bardzo nie wiem gdzie. Czy jest mieszka może ktoś  w Targówku i zna jakieś  miejsce gdzie można taką depilację zrobić? Nie ukrywam, ze nie chce mi się jechać do samego centrum Warszawy. Wolałabym tutaj znaleźć cos na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaWolfram

Cześć, tak mamy w naszym Targówku na Poborzańskiej bardzo fajny gabinet Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody. Ja tutaj wczesniej byłam na zakładaniu rzęs  i byłam tez na laserowej depilacji. Cześć, tak mamy w naszym Targówku na Poborzańskiej bardzo fajny gabinet Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody. Ja tutaj wczesniej byłam na zakładaniu rzęs  i byłam tez na laserowej depilacji. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo Ci dziekuję za odpowiedź, A jakiego lasera tutaj dokładnie używają w tym gabinecie? Bo trochę ich jest z tego co czytałam ? Byłam na ich profilu na fb, taki bardzo przyjemny się wydaje z wyglądu ?Bardzo Ci dziekuję za odpowiedź, A jakiego lasera tutaj dokładnie używają w tym gabinecie? Bo trochę ich jest z tego co czytałam ? Byłam na ich profilu na fb, taki bardzo przyjemny się wydaje z wyglądu ?

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaWolfram

Używają tutaj bardzo dobrego lasera, jak nawet chyba najlepszego lasera Vectus ? Także bardzo polecam. A miejsce rzeczywiście bardzo ładnie urządzone, estetycznie wygląda. Poza tym wszystko jest higieniczne, wszelkie standardy bezpieczeństwa związane z Covidem również ?Używają tutaj bardzo dobrego lasera, jak nawet chyba najlepszego lasera Vectus ? Także bardzo polecam. A miejsce rzeczywiście bardzo ładnie urządzone, estetycznie wygląda. Poza tym wszystko jest higieniczne, wszelkie standardy bezpieczeństwa związane z Covidem również ?

Odnośnik do komentarza

Konkretnego gabinetu Ci nie doradze tutaj ale jeśli zastanawiasz się nd zabiegiem polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://galeriapieknakazimierz.pl/depilacja-laserowa-sprawdzony-sposob-na-niechciane-wloski/

Na stronie jest opisane jak wygląda zabieg oraz jak sie do niego przygotować Sama sie ostatnio zdecydowalam  i jestem zadowolona. Mam problem z depilacją bikini z uwagi na to, ze mam tam sporo wrastających ciemnych włosków. I depilacja laserowa sprawiła, ze się tych włosków pozbyłam.

Nie jest to takie bolesne bo nowoczesne lasery dopasowują wiązke do skóry. 

Odnośnik do komentarza

Taką depilację możecie sobie samodzielnie przeprowadzić w domu. Zerknijcie sobie do Electro, na tej stronie są kupony rabatowe 

https://coupondojo.com/pl/kupony-rabatowe/electro
W sklepie obecnie są na raty urządzenia do depilacji laserowej, jak na przykład Depilator laserowy Beurer Velvet Skin . Jest to dośc spory wydatek, ale w sklepie jest możliwość wzięcia na raty tak więc możecie spłacać niewielką kwotę co miesiąc i praktycznie tego nie odczujecie. 

Samo użytkowanie jest dziecinnie proste, urządzenie dobrze leży w dłoni, dźwięk ani ciężar nie są uciążliwe. Myślę, że możliwość wykonywania takiej depilacji w zaciszu domowym to wielki atut tego urządzenia:
po pierwsze nie ma wrastających włosków
po drugie z każdą sesję wyrasta ich coraz mniej
po trzecie pozbywacie się ich na wiele tygodni, potem miesięcy

Odnośnik do komentarza

Najlepszym chyba laserem na chwile obecną jeśli chodzi o depilację laserową to jest Thunder oraz Cutera. Wiem, ze stosują np te lasery w klinice Elite w Warszawie i nie dość, ze lasery bardzo skutecznie usuwają włoski, to jeszcze w dodatku są bezpieczne ?

Odnośnik do komentarza
Gość margo1988

Mnie doskwierało bardzo szybko rosnące owłosienie pach, bikini i nóg, ale również miałam problem z wąsikiem. To był mój największy kompleks od lat. Koleżanka poleciła mi salon Kosmedica, z którego ofertą zapoznałam się na https://kosmedica.pl/. Zapisałam się na serię zabiegów po konsultacji i dzisiaj jestem już po kilku z nich. Nie jest to jeszcze pełny efekt, ale już widzę znaczną różnicę. Nie mogę się doczekać efektu finalnego i tego, że zażegnam swój problem na długo ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...