Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, ostatni okres miałam 27 października, mój cykl zazwyczaj trwa 27 dni. Teoretycznie powinnam mieć owulacje 9.11 (tak mówi mi kalendarz, który prowadzę), jednak około 4.11 dostrzegłam przezroczysty, rozciągliwy śluz. Trwał on 2 dni. Prawie zawsze, gdy nadchodzi owulacja, czuję kłujący ból w podbrzuszu, prawie zawsze umiem rozpoznać owulacje, jednak w tym cyklu to tylko śluz dał mi do zrozumienia, że moja owulacja mogła nadejść wcześniej. Z mężem staramy się o dziecko, oczywiście odbyliśmy stosunek i w dniach, w których pojawił się ten śluz i w dniach teoretycznej owulacji, która podawała mi aplikacja (czyli tej 9.11). Dnia 13.11 zaczęły mnie bolec piersi (są troszkę powiększone, bolą mnie całe piersi, nie sutki), 14.11 wystąpił śluz w kolorze jasnorozowym, trwał 2 dni, ale było go bardzo mało. Skonsultowałam się z ginekologiem, poradził mi wziąć 2x1 tabletka duphaston i od 15.11 biore ten lek. Plamienia ustały, jednak odczuwam suchość (czasem tylko przy podcieraniu widzę śluz, jednak jest on już biały). Chciałabym zapytać, co mogło oznaczać takie dwudniowe plamienie? Mam zaczekać do terminu miesiaczki (tj. 23.11), czy mogę kupić test ciążowy? Mam przeczucie, ze owulacja miała miejsce dnia 4.11, nie 9.11 jak pokazuje mi kalendarz w aplikacji. Co może oznaczać takie plamienie? Dziękuje za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...