Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Stosuje antykoncepcję hormonalną, biorę 2 opakowanie. 06.11 miałam biegunkę niecałą godzinę od przyjęcia tabletki, nie wzięłam drugiej dodatkowej bo nie powiązałam faktów. Następnego dnia normalnie wzięłam tabletkę i uprawiałam seks z partnerem-doszło do wytrysku jednak przy samym wejściu do pochwy i większość spłynęła poza mój organizm. Po 10 dniach wykonałam test ciążowy jednak z pewności że nie jestem w ciąży schowałam go do pudełka po 2/3 minutach. Po 2/3 godzinach wyciągnęłam go ponownie i zobaczyłam drugą kreskę jednak była ona zygzakowata i rozmazana. Dziś planuje zrobić drugi test natomiast bardzo się boję. Nie mogę być teraz w ciąży i próbuję myśleć racjonalnie. Nie mam żadnych objawów oprócz silnych zawrotów głowy na które cierpię przewlekle od paru lat. Dodatkowo doszła jeszcze infekcja intymna.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Maja napisał:

zrób test ciążowy i będziesz wiedziała, skoro nie możesz być w ciąży to zabezpiecz się dodatkowo, wejdz na naturalnaplodnosc . pl coś znajdziesz dla siebie, pozdrawiam

Czego dokładnie mam szukać, i jak zabezpieczyć się dodatkowo skoro minęło już 11 dni od 1 stosunku i 5 dni od 2 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...