Skocz do zawartości
Forum

Czy to objawy derealizacji?


Gość F...7

Rekomendowane odpowiedzi

hej. mam 13 lat i jestem teraz bardzo zestresowany całą sytuacją, ponieważ kilka dni temu siedziałem przy komputerze na e-lekcjach i nagle tak dziwnie mi zaszumiało w głowie. zaczęła mnie boleć itd ale po chwili przeszło. nie pamiętam kiedy dokładnie ale poczułem sie jak bym nie był prawdziwy. wszystko kołomnie bylo takie wirtualne i zastanawiałem sie, jak to jest że myśle i że tu jestem. takie same uczucie miałem 2 tygodnie temu oraz 2 lata temu. oba minęły po max 3-4 tygodniach ale to sie jakoś nasiliło. co prawda nie mam juz takich napadów paniki jak na początku ale ciągle w głowie mam fakt, ze nie jestem sobą i wszystko jest sztuczne. czytałem o tym i myśle ze to Derealizacja. jak patrze na własne zdjęcia to trudno mi uwiezyc, że to ja. uczucie to znika kiedy np.: gram. wtedy o tym nie myśle ale tak czy siak powraca to co 5 minut. jest to myśl krótka ale powtarza się dużo razy. na komputerze siedze nawet do 8 godzin dziennie. powiedziałem o tym mamie i powiedziała że znajdzie dla mnie terapeute ale nadal mam obawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...