Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mam takie dolegliwości?


Gość m...1

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad miesiąc temu strasznie bolała mnie glowa wiec wzięłam 7 tabletek ibupromu nic nie pomagało wiec chciałam wsiąść syrop paracetamol ale ( naprawdę nie wiem jak to się stało ) pomyliłam butelki i wzięłam RISPOLEPT jakoś 10ml. Po jakiejś godzinie zaczęłam być bardzo senna wiec powiedziałam o tym mamie ( mama nie wiedziała ze wzięłam te wszystkie leki ) mama zadzwoniła po karetkę i zabrali mnie do szpitala. Byłam tam 4 dni miałam przyspieszone bicia serca 160/1minute. Później mnie wypuścili. Po jakiś 2 tygodniach siedziałam sobie na lekcji jak zwykle i nagle tak z nienacka zrobiło mi się słabo i po głowie zaczęła krążyć myśl czy to wszystko dzieje się naprawdę?, czy ja napewno wyszłam z tego szpitala?,czy jestem w śpiączce i to wszystko dookoła jest snem?,czy ci ludzi są prawdziwi?Ta myśl chodzi mi po głowie 24h na dobę. Rano otwieram oczy i od razu mam w głowie pytanie czy to wszystko jest prawdziwe?czy jestem w śnie?Przy każdej czynności cały czas mam to w głowie czy to wszystko jest prawdziwe?czy ja wogole wyszłam z tego szpitala ?, czy jestem w śpiączce?Czuje wielki strach, bezsilność. Nie potrafię normalnie funkcjonować. Bardzo proszę o pomoc. Już nie daje rady. Chce być normalna i żyć normalnie.Naprawdę potrzebuje pomocy. Boje się ze w końcu nie wytrzymam i zrobię coś głupiego.

Odnośnik do komentarza

To doswiadczenie ze szpitalem odcisnelo sie mocno na Twojej psychice, dlatego masz lek przed spiaczka, lek przed tym, ze moze z tego szpitala tak naprawde nie wyszlas. Rzeczywiscie potrzebujesz pomocy. Powinnas udac sie do psychiatry, a on przepisze Ci leki na te leki. Moze tez zalecic Ci psychoterapie, ktora pomogla by dotrzec do zrodla Twojego leku i go uzdrowic.

Odnośnik do komentarza

Witaj. Moim zdaniem w szpitalu powinni ci zrobić badania neurologiczne. W szpitalu powinien lekarz poprosić psychologa aby z tobą porozmawiał.  Jeżeli myślisz o śpiączce to pewnie pozostało ci to po pobycie w szpitalu. Nie napisałaś czy straciłaś przytomnośc? Jeżlei wzięłaś aż 7 ibupromów i do tego pomyliłaś syropy to połączenie tego skończyło się tylko 4 dniami pobytu. Czy oprócz tych 7 ibopromów i syropu wzięłaś jeszcze inne leki? Mi przychodzi do głowy cos co może powodować długotrwały i bardzo nasilony ból a mianowicie Migrena. Może to być tez ból spowodowany silnymi nerwami. Ale mimo wszystko powinnaś miec badania m.in. EEG. Nie bierz nigdy tylu tabletek, nie popijaj syropami. O tym co się stało i teraz dzieje porozmawiaj z psychologiem. Pzdr

Odnośnik do komentarza

poczytaj sobie na temat hasla "solipsyzm".

Moze nic wokoł Ciebie nie jest prawdą ,tylko Ty jedna jedyna jestes prawdą dla siebie. Ani dyskusje tutaj, ani Twoja szkola,, ani pobyt w szpitalu.

Juz jako mała dziewczynka wymysliłam sobie, ze jestem tylko ja i caly swiat przewija mi sie przed oczami ,tak jak sen przewija nam sie w głowie, Jakos nie zgłupialam od takich mysli a potem z przyjemnoscią wykryłam, ze od dawna istnieją takie poglądy filozoficzne, Przez chwilę poczulam sie jak maly geniusz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...