Skocz do zawartości
Forum

Nie mam dobrego kontaktu z siostrą


Rekomendowane odpowiedzi

21 lat kończę w styczniu, a siostra 13 lat starsza czepia się mnie o byle co. A to, że za mocny strumień wody puściłam, ale po to, aby szybciej brud z naczyń szedł, a ona, że marnuje wodę. Gdy ona powiedziała, że nic nie robię tylko siedzę i leżę to już zaczęłam się ja stawiać do niej, że nieprawda. Zaczęła grozić, że jeszcze raz się będziesz stawiać, a cie kopne. Gdy się pytała a kiedy na praktykę z prawka się zapisuje, nie chciałam zdradzić daty, mówię wprost, że nie zapisywałam się ona na to przecież zapomnisz wszystko. Rzekłam ostatecznie, że nie powiem. Już dociekać zaczęła, przecież nie muszę się jej z tego spowiadać. Nawet kiedyś coś na fb u mnie zobaczyła to już doniosła mamie o wszystkim, naprawdę, po co sprawdza co robię na portalu społecznościowym. Najgorzej miałam w klasie maturalnej, bo starszyła mnie, że jak matura próbna źle mi wypadła powinnam myśleć o maturze w maju, nie o prawku bo będę kiblować w domu. Jeszcze gadanie w ostatniej klasie lo, że będę zamiatać ulice, zbierać śmieci jeśli nie wypali mi matura. Czepia się, że nic nie robię. Przecież w lato zbierałam spady jabłka na podwórku, dostawałam wypłatę od znajomej taty,jak mama jest na mieście to staram się wycierać kurze, odkurzać w domu jak się weekend zaczyna. Studiuje online, drukuje materiały, więc to jest nic nie robienie? Na kolosach,wypadam dobrze, 1 rok zaliczyłam, więc jestem na drugim. Jak mam wolny czas biegam, chodzę na siłownię, czytam książki, oglądam filmy tzn ze jestem bez zainteresowań?! Jeszcze siostra się czepia, czemu nie biegam, jeśli nie będę biegać się roztyje gada. Jak jest 13 lat starsza to ma mnie pouczać?! Wychowywać?!

Odnośnik do komentarza

Faktycznie sie Ciebie czepia o pierdoly, nawet o te wode. A Ty tymczasem robisz calkiem sporo, skoro masz studia, i wolny czas poswiecasz na aktywnosc fizyczna. A w domu nie musisz robic wszystkiego: Przeciez jest jeszcze Twoj ojciec i Twoja matka. Nie musisz tez pracowac w tak mlodym wieku, zwlaszcza ze nie masz studiow skonczonych. Siostra specjalnie chce Cie wytresowac takim narzekaniem, zebys jak najwiecej robila, ale nie daj sie w to wkrecac. Nie daj sie wmanewrowac w robienie nie wiadomo ilu rzeczy po to, zeby udowodnic jej, ze nie masz racji. Nie musisz jej niczego udawadniac, tego sie trzymaj. Zlewaj ja. Na razie za bardzo sie przejmujesz jej gadaniem. A ona co, sama caly czas cos robi w domu?

Odnośnik do komentarza

Wierzyć się nie chce, że 34 letnia kobieta chce kopać siostrę. Chyba, że oddaje to co dostała. Siostra nie ma męża, dzieci?

Mama nie widzi jej zachowania? Jakie są relacje dzieci-rodzice?

Trochę się gryzie to:

W dniu 15.11.2020 o 19:52, oola_00 napisał:

Jak mam wolny czas biegam,

a potem...

W dniu 15.11.2020 o 19:52, oola_00 napisał:

Jeszcze siostra się czepia, czemu nie biegam

To biegasz czy nie?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2020 o 19:52, oola_00 napisał:

że za mocny strumień wody puściłam, ale po to, aby szybciej brud z naczyń szedł

fakt, to jest wnerwiające, wiele osób potrafi na ful odkręcic wode nie celując nią nawet w przedmiot myty, mnóstwo osób wykonuje bardzo niezgrabnie czynności, musząc do tego poświęcić np 10 razy więcej środków np. wody niż potrzeba, co jest niezwykle drażniące, w rzeczywistości proces mycia zachodzi przy niewielkiej ilości wody odpowiedniej temperatury i pocieraniu i małe opłukanie, inni myślą inaczej, że musi sie woda lać i lać...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Javiolla napisał:

Wierzyć się nie chce, że 34 letnia kobieta chce kopać siostrę. Chyba, że oddaje to co dostała. Siostra nie ma męża, dzieci?

Ma córkę prawie 4 letnia, męża, niech wychowuje swoje dziecko, a nie mnie! 

Mama nie widzi jej zachowania? Jakie są relacje dzieci-rodzice?

Trochę się gryzie to:

a potem...

To biegasz czy nie? Biegam jak mam wolny czas, ale jak jest zimno to nie, zazwyczaj latem biegam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...