Skocz do zawartości
Forum

Jak mam sobie z tym poradzić?


Gość a...a

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie szukać pomocy... Mam 14 lat to stosunkowo mało jak na szukanie pomocy w internecie jednak nie wiem gdzie indziej miałabym to zrobić. Moi rodzice nigdy nie mieli ze mną problemu, zawsze miałam dobre oceny i żadnych problemów z zachowaniem czy też z używkami. Mam młodszego brata i starszą siostrę, brat młodszy więc potrzebuje dosyć dużo uwagi, moja siostra ma problemy więc też rodzice mają ją ciągle na oku. Ja jestem pośrodku wszystkiego. Sama... W ostatnim czasie zleciała na mnie pogarda wśród osób w moim wieku. Żaden z moich bliskich przyjaciół nie może mi doradzić w tej sytuacji w jakiej jestem. Lecz przecież nie podejdę do rodziców i nie powiem im, że mam poważny problem bo nigdy ich nie miałam prawda? Poza tym oni mają sporo na głowie. Mam problem z określeniem siebie, nie wiem kim jestem. Dla innych staram się być oparciem i zawsze ich wysłucham, ale w momencie gdy ja potrzebuje coś powiedzieć nikt magicznie nie słucha. Nie mam myśli samobójczych, nie chcę się ciąć, ale chce poczuć ulgę tylko w jaki sposób?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość a...a napisał:

Mam problem z określeniem siebie, nie wiem kim jestem.

Nie rozumiem zbytnio co masz na myśli, ale może wystarczy zacząć się poznawać. Nie wiesz kim jesteś, bo siebie nie znasz, nie wiesz co lubisz, jaka jesteś?

2 godziny temu, Gość a...a napisał:

Dla innych staram się być oparciem i zawsze ich wysłucham, ale w momencie gdy ja potrzebuje coś powiedzieć nikt magicznie nie słucha.

Moze zawsze żyłaś bardziej dla innych niż dla siebie? Nie wiesz kim jesteś bo może nie dbałaś o siebie tak jak o innych, nie skupiałaś się na sobie, tylko na pomocy innym, spełniałaś zachcianki i oczekiwania innych?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...