Skocz do zawartości
Forum

Jak mam sobie poradzić z tym stanem emocjonalnym?


Gość k...5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. W swoim życiu przeżyłam już wiele traum. Przez to w jakim domu mieszkałam w dzieciństwie, mam bardzo duzo deficytów. Mam niska samoocenę, brak pewności siebie, nie zbyt pozytywne myślenie, problemy z koncentracją, problemy z dobieraniem sobie ludzi, obwiniam się bardzo często za nie wykonanie czegoś, ale ja mam nie chęć do wszystkiego, nie moc bardzo duża, ostatnio doszły problemy z marihuana. Nie mam wsparcia od nikogo, rodzice nie obecni, z psychologiem widzę się bardzo rzadko bo ma też innych pacjentów. Nie wiem co robić, potrzebuje pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jesteś już dorosła i możesz zapisać się na terapię. Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie do psychologa. Chyba, że masz na tyle motywacji i samozaparcia, że zaczniesz sama nad sobą pracować. Jednak skoro masz już problem z maryhą to chyba trzeba uderzyć od razu do psychiatry i poprosić o skierowanie na terapię pod kątem uzależnień. Nie ma na co czekać, bo od maryhy łatwo przejść do czegoś mocniejszego.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...